راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Where is My Mind

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Where is My Mind

راهنمایی کامل مراحل بازی Cyberpunk 2077 (منوی اصلی)

ماموریت Where is My Mind

بلافاصله بعد از ماموریت Totalimmortal ین ماموریت آغاز می‌شود. این ماموریت ادامه پایان دوم بازی یعنی The Devil است. (توضیح کامل در مورد پایانهای مختلف بازی Cyberpunk 2077)

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Where is My Mind

در دنیای پیکسلی به سمت جلو بروید و خود را به بخش سبز رنگ برسانید. جانی جلوی آن بخش است با او کمی صحبت کنید (صحبت‌ها تاثیری در بازی ندارند) و بعد از صبحت‌های اولیه برگردید و روی میز بنشینید و با او صحبت کنید. شما از قبل انتخابتان را کردید و صحبت با او تاثیری در بازی نمی‌گذارد. بعد از صحبت‌ها از خواب بیدار می‌شوید و خود را در کلینیک آراساکا در فضا می‌بینید. با زن صحبت کنید. (دیالوگ زرد برای پیش برد داستان، دیالوگهای آبی حرفها و سوالات و صحبتهای اضافی)

بعد از صحبت‌ها به دنبال نگهبان به اتاق خود بروید و بخوابید. بعد از بیدار شدن در اتاق را باز کنید تا خود را در میان ستارگان ببینید! از خواب بیدار می‌شوید حال اخبار را ببینید. بعد از دیدن اخبار پرستاری سر می‌رسد تا شما را آزمایش کند. اول تلوزیون را اسکن کنید تا V بتواند نوشته‌ها را بخواند. بعد از آن باید Cube Puzzle را حل کنید چند بار Solve را بزنید. بعد از جواب دادن به چند سوالی که تاثیری در روند بازی ندارند از روی تخت بلند شوید و به روی تردمیل بروید. بعد از این تست از خواب بیدار می‌شوید از تخت بلند شوید و از در بیرون روید و به سمت چپ بروید تا به جکی برسید. او را لمس کنید تا این بخش تمام شود.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Where is My Mind

این رویه بیدار شدن و دیدن خبر و همینطور تست‌ها چند روزی طول میکشد و همینطور یک روز می‌توانید به نزدیکانتان تماس بگیرید. تا جایی این آزمایشات پیش میرود که V طاقتش را از دست میدهد و شروع به تخریب وسایل اتاقش میکند. فردای آن روز Takemura را کنار تختتان خواهید دید و صحبتهای اولیه را با او انجام دهید دیالوگ‌های زرد اصلی و آبی اطلاعات بیشتر است. اینجا بعد از صحبت با او در آخرین دیالوگ دو انتخاب برای آینده شما در این مرحله پیش رویتان است.

اولی [Sign Contract] : با اینکار در دستگاهی وارد می‌شوید و ذهن شما به نوعی بایگانی شده و شاید بتوانید در آینده زنده شوید!

دومی : [Take Things and Return to Earth] : وسایلتان را جمع کنید و به زمین برگردید تا در آنجا شش ماه آخر زندگی‌تان قبل از مرگ را زندگی کنید.

انتخاب با شماست و دو سرنوشت مختلف برای شخصیت V رقم خواهید زد و بازی تمام میشود.

دیگر راهنمایی‌های بازی Cyberpunk 2077 مراحل و راهنماییهای اصلی …

آخرین مطالب به روز شده

دیدگاه ها بسته شده است