راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Totalimmortal

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Totalimmortal

راهنمایی کامل مراحل بازی Cyberpunk 2077 (منوی اصلی)

ماموریت Totalimmortal

بلافاصله بعد از ماموریت Last Caress این ماموریت آغاز می‌شود. این ماموریت ادامه پایان دوم بازی یعنی The Devil است. (توضیح کامل در مورد پایانهای مختلف بازی Cyberpunk 2077)

به دنبال Hanako بروید تا در اتاقی با او صحبت کنید. صحبت‌ها تاثیری در داستان و پایان بازی نمی‌گذارند. بعد از پایان صحبت‌ها به دنبال او سوار آسانسور شوید و بعد او را دنبال کنید روی صندلی بنشینید تا چیزی را ببینید! در اینجا دیالوگ‌ها تاثیری ندارند و به یک مسیر ختم می‌شوند. بعد از دیدن صحنه‌ها به دنبال Hanako بروید. در هنگام دنبال کردن او و پیاده شدن از آسانسور بسته به انتخابی که در ماموریت Play It Safe انجام دادید Oda را خواهید دید یا اصلا نخواهید دید! مسیر را ادامه دهید تا به جلسه برسید. در جلسه جای مرد را گرفته و بنشینید.(روشی که انتخاب می‌کنید تفاوتی ایجاد نمی‌کند.) به صحبت‌ها گوش دهید و حرف‌های آنها را تایید کنید.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Totalimmortal

بعد از پایان صحبت‌ها گروهی به شما حمله می‌کنند باید مراقب باشید چراکه اینجا در اول این یورش محلی برای پنهان شدن شما وجود ندارد. بهترین مکان برای پنهان شدن اولیه پشت انتهای میز است برای ابتدای حملات تیرهای کمتری به شما برخورد خواهد کرد. در همان مکان بمانید از بهترین سلاح‌تان استفاده کنید و دشمنان را بکشید حدود چهار فرد مسلح در این بخش حمله می‌کنند. بعد از کشتن آنها با Hanako صحبت کوتاهی دارید بعد به سمت جلو بروید. کمی جلوتر یک ربات ایستاده است قبل از اینکه تیراندازی را شروع کنید، از طریق هک و انتخاب Short Circuit به او آسیب وارد کنید. دو بار یا بیشتر اینکار را بکنید تا بسته به توانایی های انتخابی شما نابود شود.(حتما در قسمت Intelligent بخش Quick Hacking گزینه Subliminal Message را انتخاب کنید(دوبار ارتقا دهید) تا به صورت مخفی آسیب بیشتری به دشمنان در هنگام هک سریع وارد شود. در کل قسمت Quick Hacking قسمت جذاب و کاربردی در بازی است.)(برای اطلاعات بیشتر به راهنمای بخش مهارت‌ها(Characters) مراجعه کنید.)

بعد از نابودی ربات به سمت جلو بروید. کمی جلوتر دشمن دیگری به شما حمله می‌کند او را نیز بکشید. وقتی به سمت آسانسور پیش می‌روید دو مرد با شمشیر به شما حمله می‌کنند آنها را با شات گان از پیش رو بردارید و سوار آسانسور شوید. صبرکنید Takemura نیز سوار شود و بعد به طبقه بالا بروید. در آسانسور در آخرین دیالوگ قبل از خروج، نوع پیشروی در مرحله را انتخاب کنید گزینه اول به صورت اکشن و گزینه دوم به شکل مخفیانه هرکدام را دوست دارید انتخاب کنید. (هرچند هر دو گزینه امتحان شده اما تفاوتی در بازی دیده نشده است و هر دو به اکشن ختم می‌شود! شاید یکی دیگر از باگ‌های بازی باشد!)

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Totalimmortal

بعد از خروج از آسانسور کمی جلوتر وقتی به راهرو برسید دشمنان به شما حمله می‌کنند. پیشنهاد می‌شود کنار دیوار پناه بگیرید و از اسلحه نشانه دار قدرتی که از پشت دیوار و پناه به دشمنان آسیب وارد می‌کند به آنها حمله کنید. چراکه تعدادی افراد خودی وجود دارد که آنها را مشغول کند و این فرصت خوبی است که شما بدون هیچ مزاحمتی دشمنان را از پیش رو بردارید. در کنار دشمنان یک ربات نیز در این بخش وجود دارد که با هک سریع و شلیک او را باید از پیش رو بردارید. بعدی از نابودی دشمنان و ربات یک گروه دیگر از دشمنان وارد می‌شوند در محلی که هستید بمانید و از دور با تفنگ نشانه دار آنها را بکشید. تعداد دشمنان بسیار زیاد است به هیچ عنوان زیاد نزدیک نشوید چراکه با چند تیر کشته خواهید شد.(و به خاطر اینکه در این بخش در کمبت هستید نمیتوانید بازی را سیو کنید) بعد از پاکسازی این بخش و برداشتن لوت‌ها به سمت طبقه بالا بروید.

مراقب باشید در طبقه بالا دشمنان بسیار زیادی وجود دارند به صورت ناگهانی وارد طبقه نشوید روی پله‌ها به طبقه سرک بکشید و اگر دشمنی دیدید اول آنها از پیش رو بردارید. (در استفاده از اسپری شفادهنده تردید نکنید.) در اینجا نیز پشت ستون‌ها مخفی شوید و دشمنان را هدف بگیرید استفاده از اسلحه‌های قدرتی یا سلاح تک تیرانداز مناسب است. وقتی تعداد دشمنان کم شد، از سمت چپ به سمت دشمنان باقی مانده نفوذ کنید. دشمنان را بکشید و پیش بروید. بعد از کشتن دشمنان به طبقه بالا بروید.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Totalimmortal

در طبقه بالا، بسیار مراقب دو مرد چاق که با چماق به شما حمله می‌کنند باشید دمیج آنها بسیار بالاست و با یکی دو ضربه کارتان را می‌سازند از شات گان برای مقابله با آنها استفاده کنید. و از دست آنها به سمت عقب فرار کنید و نگذارید نزدیکتان شوند. حال به طبقه بالا بروید و از سمت چپ به دشمنان این طبقه نفوذ کنید و آنها را بکشید. مراقب نارنجک‌های ناگهانی آنها نیز باشید. به سمت در آسانسوری بروید که یک دوربین بالای سرش است دوربین را نابود کرده و دشمنان آن منطقه را پاکسازی کنید. بعد از کشتن دشمنان وارد آسانسور شوید و بعد از صحبت کوتاهی به طبقه 140 بروید.

بعد از ورود به طبقه به سرعت در گوشه‌ای پناه بگیرید. در اینجا دشمنان زیادی هستند میتوانید از نارنجک استفاده کنید و همینطور از اسلحه‌های قدرتی و تک تیراندازی از پشت پناه به دشمنان شلیک کنید بعد از شکست همه دشمنان اکنون میتوانید بازی را سیو کنید. بازی را ذخیره کنید و وارد اتاق بعدی شوید تا با باس این مرحله بجنگیم.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Totalimmortal

طریقه کشتن Adam Smasher:

این باس بسیار قدرتمند است و با دو الی سه ضربه پیاپی که وارد کند باعث کشته شدن V می‌شود. پس همیشه باید فاصله خود را با او حفظ کنید. نکته دیگر اینکه او یک ربات است پس میتوانید با هک سریع خون زیادی از او ببرید. این باس شامل چندین فاز می‌شود که در اینجا به تک تک آنها خواهیم پرداخت.

فاز اول: آدام با سرعت زیاد به سمت شما حمله می‌کند و ضربه وارد می‌کند. در این لحظه باید از او فاصله بگیرید و به او تیر بزنید. در صورتی که کمترین خونی از شما کم شد از اسپری‌های شفا دهنده استفاده کنید و خونتان را به سرعت پر کنید. او سر و صدایی می‌کند و به سمتتان شلیک میکند. به هیچ عنوان جلویش نایستید با چند تیر کشته می‌شوید. به سرعت پشت دیوار یا پناهی از تیرهای او پنهان شوید. او بعضی وقتها با Takemura درگیر می‌شود که فرصت خوبی برای کم کردن جان او است. از طبقه بالا نیز استفاده کنید و فقط در میدان اصلی نبرد نمانید چرا که بعضی وقتها برای دور شدن از او بالا رفتن از پله‌ها و مخفی شدن ضروری است.  از طریق هک و انتخاب Short Circuit به او آسیب وارد کنید تا خون بسیار زیادی به او ببرید.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Totalimmortal

فاز دوم: وقتی که او خونش نزدیک 50 درصد شد این فاز شروع می‌شود او در گوشه‌ای مخفی می‌شود و تعدادی فرد مسلح وارد میدان نبرد می‌شوند. افراد مسلح اضافه را بکشید. مراقب باشید ضربات آنها مرگبار است از شات گان استفاده کنید و نگذارید زیاد به شما نزدیک شوند. وقتی سه فرد مسلح را کشتید به سمت آدام بروید او به سمت شما موشک پرت میکند باید مراقب باشید از گوشه به او نزدیک شوید و شروع به تیراندازی به او بکنید. هک سریع و Short Circuit دیگر مثل قبل دمیج زیادی به او وارد نمیکند و بیشتر باید در این فاز از سلاح و تیر به سر او استفاده کنید.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Totalimmortal

 در سمت چپ باشید و با او مبارزه کنید تا اینکه باز دشمنان مسلح سر برسند آنها را بکشید مراقب باشید که آسیبی به مسلسل داخل اتاق سمت چپ وارد نشود چراکه میتوانید از او برعلیه باس استفاده کنید. مسلسل را طبق عکس بالا هک کنید و Friendly Mode را رویش فعال کنید تا او به سمت دشمنان شلیک کنید. حالا سعی کنید آدام را به سمت آن مکان بکشانید تا مسلسل خودش دمیج بسیار زیادی به او وارد کند. در این روش تیر زیادی نیز از شما هدر نمی‌رود. این روش برای درجه سختی Very Hard بسیار کاربردیست.

هرچه که خونش کم میشود او دستهایش را نیز از دست میدهد پس فقط او مجبور است از دور به سمت شما موشک پرت کند که اگر در پشت پناه مناسب باشید زنده خواهید ماند در فاز دوم فقط در بالای طبقه باشید و به هیچ عنوان در وسط میدان نبرد نروید. بعد از شکست دادن او می‌توانید تیرنهایی را نیز به او بزنید یا نزنید تاثیری در داستان ندارد.

 حال به سمت محل مشخص شده در نقشه بروید. در اتاق بعدی با Takemura آخرین صحبت‌ها را بکنید و بعد وارد در بعدی شوید و با Yorinobu صحبت کنید. بعد از صحبت با او که تاثیری در داستان بازی هم ندارد Hanako سر میرسد حال آن دو را تنها بگذارید و سوار آسانسور شوید. این ماموریت تمام میشود و بلافاصله ماموریت Where is My Mind آغاز می شود.

دیگر راهنمایی‌های بازی Cyberpunk 2077 مراحل و راهنماییهای اصلی …

دیدگاه ها بسته شده است