راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت های Changes – All Over The Watch Tower و New Dawn Fades

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت های Changes – All Over The Watch Tower و New Dawn Fades

راهنمایی کامل مراحل بازی Cyberpunk 2077 (منوی اصلی)

 ماموریت Changes – All Over The Watch Tower و New Dawn Fades

بعد از اتمام ماموریت Belly of the Beast این ماموریت آغاز می‌شود. در این ماموریت دو راه دارید که به دو ماموریت مختلف و دو پایان متفاوت ختم می‌شود. (توضیح کامل در مورد پایانهای مختلف بازی Cyberpunk 2077)

حال ماموریت Changes آغاز می‌شود. بعد از چند ثانیه از آسانسور پیاده شوید و خود را به پشت بام برسانید. گردنبند را از گوشه پشت بام بردارید. حال وارد دنیای پیکسلی شده‌اید به سمت جلو و محلی که با رنگ سبز مشخص شده بروید. آنجا با جانی ملاقات می‌کنید با او صحبت کنید و بعد برگردید و روی صندلی بنشنید و صحبت‌هایتان را با او  ادامه دهید. این صحبت‌ها هیچ تاثیری در داستان بازی ندارند.  (دیالوگ زرد برای پیش برد داستان، دیالوگهای آبی حرفها و سوالات و صحبتهای اضافی)

راهنمای بازی Cyberpunk 2077

بعد از صحبتها در انتها دو انتخاب پیش روی شماست. انتخاب اول Wanna live out whatever life I got left که حدود شش ماه بیشتر زنده می‌مانید. انتخاب دوم Body’s Johnny’s. I’ll go که با Alt می‌روید و بدنتان را به جانی می‌سپارید. انتخاب اول منجر به پایان Star میشود و دومی منجر به پایان Temperance انتخاب با خودتان است.

اگر گزینه اول یعنی Wanna live out whatever life I got left را انتخاب کنید به سمت چاه بروید و enter the Well to return to your body را بزنید.(با اینکار V شش ماه روی زمین زنده خواهید ماند و جانی از بین میرود.) بعد از دمویی کوتاه ماموریت All Over The Watch Tower شروع می‌شود.

ماموریت All Over The Watch Tower 

 به پیش Panam بروید و با او صحبت کنید. صحبت‌ها هیچ تاثیری در داستان بازی ندارند. بعد از دیدن Night City از دور و آخرین خداحافظی سوار ماشین شوید تا Panam شما را به مقصد برساند. وقتی به مقصد رسیدید پیاده شوید و در مورد برنامه تان با Panam و Mitch صحبت کنید. (اگر معشوقتان جودی باشد و با او در ماموریت Nocturne Op55N1 تماس گرفته باشید او اینجا ظاهر می‌شود)

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت All Over The Watch Tower 

بعد از صحبتها سوار Basilisk شوید و Jack In کنید و بعد به دنبال Nomadها بروید. کمی جلوتر وقتی وارد طوفان شن شدید باید به دنبال علامت زرد مسیر را بروید و اینکار را تکرار کنید تا از مرز رد شوید. وارد تونل شوید و به سمت جلو پیش بروید. بعد از اینکه از سمت دیگر بیرون آمدید دمویی شروع می‌شود و بعد بازی تمام شده است.

اگر گزینه دوم یعنی Body’s Johnny’s. I’ll go را انتخاب کنید. بعد از این انتخاب بلند شوید و از پل بگذرید و به سمت دیگر حرکت کنید. (با اینکار V به Alt ملحق می‌شود و در اصل میمیرد و کنترل بدن V را جانی در اختیار می‌گیرد.) در وسط راه جانی می‌خواهد نظر شما را تغییر دهد با او حرف بزنید و آخرین خداحافظی را با او انجام دهید. حال مسیر را ادامه دهید تا به محل سبز برسید. جلو بروید و بعد Cross Bridge With Alt را انتخاب کنید. V محو میشود و حالا از خواب به عنوان جانی بیدار می‌شوید و ماموریت New Dawn Fades آغاز میشود.

ماموریت New Dawn Fades

در این اتاق می‌توانید آهنگ گوش کنید، لباستان را عوض کنید، در آینه نگاه کنید، پیام‌هایتان را باز کنید و آنها را بخوانید بعد از روی میز بلیط را بردارید و بعد کیفتان را بردارید(اگر از طریق ماموریت Knockin’ On Heaven’s Door به این ماموریت رسیده باشید اسلحه Rogue را نیز باید بردارید) و از آپارتمان خارج شوید و به آپارتمان استیو که مشخص شده است بروید و به او بگویید که به راننده احتیاج دارید و بعد به دنبال او بروید. با پدر استیو حرف بزنید، انتخاب‌ها تاثیری ایجاد نمی‌کند. بعد به دنبال او سوار ماشین شوید. در ماشین بعد از صحبت‌ها F را بزنید تا به مقصد برسید.

ماموریت New Dawn Fades

 وقتی رسیدید از ماشین پیاده شوید و وارد مغاز شوید و با زن صحبت کنید. به مغازه دار بگویید به دنبال یک گیتار واقعی هستید تا شما را به پشت مغاز ببرد تا گیتارهای بهتری نشانتان دهد. به سلیقه خودتان هرکدام را که دوست داشتید بردارید. بعد گیتار بزنید و گیتار را به استیو بدهید تا او نیز استفاده کند. پول گیتار را پرداخت کنید و سوار ماشین شوید تا به قبرستان بروید. حال به سمت نقشه بروید پول را پرداخت کنید تا محل دقیق قبر مشخص شود حال به آنجا بروید. محل قبر را باز کنید می‌توانید با دیالوگهای آبی صحبتهای اضافه داشته باشید و یا فقط با دیالوگ زرد گردنبند را به یادگار V درون قبر بگذارید. (اگر از طریق ماموریت Knockin’ On Heaven’s Door به این ماموریت رسیده باشید اسلحه را درون قبری دیگر می‌گذارید) از قبرستان خارج شوید و با استیو صحبت کنید. سیگار را از دستش بگیرید بعد به او بگویید به خانه برود. حال سوار اتوبوس آن طرف خیابان شوید، بلیط را وارد کنید و کیف را در جایش بگذارید و روی صندلی بنشینید و خارج شدن از نایت سیتی را ببینید…

دیگر راهنمایی‌های بازی Cyberpunk 2077 مراحل و راهنماییهای اصلی …

دیدگاه ها بسته شده است