راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / راهنمای بخش مهارت‌ها و Skill progression

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / راهنمای بخش مهارت‌ها و Skill progression

راهنمایی کامل مراحل بازی Cyberpunk 2077 (منوی اصلی)

راهنمای بخش مهارت‌ها

در این بخش قصد داریم در مورد مهارت‌های بازی Cyberpunk 2077 صحبت کنیم. با فشار I به بخش Character در منو بروید. در این بخش شما با پنج قسمت مختلف (یک قسمت جدید در پک Phantom Liberty اضافه شده است) از بدن شخصیتی که ساختید رو به رو می‌شوید. در بازی می‌توانید شخصیت خود را 60 لول ارتقا پیدا کنید و همینطور در بخش Street Cred نیز 50 لول برای ارتقا وجود دارد. همینطور در بخش Skill progression نیز می‌توانید مهارت‌های مختلف خود را تا 60 لول بسته به سبک بازیتان ارتقا دهید. لول اصلی با انجام ماموریت، کشتن یا بیهوش کردن دشمنان و..ارتقا پیدا می‌کند و می‌توانید هم در بخش‌های اصلی و هم Perk شخصیت خود را با آنها ارتقا دهید. اما  Street Cred با انجام مراحل فرعی و بخش‌های فرعی نقشه بیشتر می‌شود با افزایش Street Cred ماموریت‌های بیشتری به شما در ادامه بازی پیشنهاد می‌شود و همینطور می‌توانید با هربار لول آپ در بخش مهارت‌ها یکی از آنها را انتخاب کنید.

اما مهارت‌هایتان را می‌توانید در پنج بخش مختلف ارتقا دهید… دقت کنید هر مهارت فقط تا ۲۰ تا ارتقا پیدا می‌کند ولی ارتقا پیدا کردن هر مهارت باعث آزاد شدن توانایی‌های خاص می‌شود از همان ابتدا ببینید در کدام سبک می‌خواهید پیش بروید و بعد طبق آن مهارت‌ها را ارتقا دهید.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / راهنمای بخش مهارت‌ها و Skill progression

قسمت Body برای افزایش سلامتی خود، همچنین اگر می‌خواهید با شاتگان و پتک دشمنان را نابود کنید باید قسمت Body را تا ۱۵ افزایش دهید. دقت کنید اگر تا ۲۰ افزایش دهید می‌توانید قدرتی‌های خاصی را آزاد کنید. همینطور اگر می‌خواهید خونتان بیشتر شود باید روی توانایی Bodyیتان کار کنید.

قسمت Intelligence باعث افزایش رم‌های کاراکتر شما در حین هک کردن می‌شود و در بخش هک در بازی کاربرد زیادی دارد. اگر می‌خواهید یک هکر شوید یا از سلاح‌های هوشمند در بازی استفاده کنید بخش Intelligence را حداقل ۱۵ و حداکثر ۲۰ ارتقا دهید.

قسمت Reflects باعث افزایش Crit می‌شود. برای افرادی که می‌خواهند به سرعت در بازی حرکت کنند، از مسلسل استفاده کنند و مخصوصا از کاتانا استفاده کنند کاربرد دارد.

قسمت Technical-Ability باعث افزایش Armor شما می‌شود. همچنین برای افرادی که می‌خواهند از سلاح‌های Tech استفاده کنند کاربرد دارد. کسایی که می‌خواهند بهترین Cyberwareهای بازی را استفاده کنند حداقل تا ۱۵ آن را ارتقا دهند. همچنین Heal کننده و نارنجک شما را نیز ارتقا می‌دهد و حتی می‌توانید ۳ نارنجک و Heal در بازی داشته باشید.

قسمت Cool باعث افزایش دمیج Crit می‌شود. اگر از کلت یا سلاح نشانه‌دار استفاده می‌کنید، اگر می‌خواهید مخفی‌کاری بازی کنید و یا اگر می‌خواهید سرعت حرکتی بیشتری داشته باشید این توانایی را افزایش دهید. البته دقت کنید این توانایی یک سری دیالوگ‌های خاص را نیز در طول بازی آزاد می‌کند.

راهنمای بخش Skill progression 

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / راهنمای بخش مهارت‌ها و Skill progression

یکی از بهترین بخش‌های بازی Skill progression است. در حین بازی طبق سبکی که بازی می‌کنید در بخش Skill progression پیشرفت می‌کنید. این بخش از پنج قسمت مختلف تشکیل شده است که پیشرفت در هریک باعث آزاد شدن توانایی‌های خاصی در بازی می‌شود که بسیار به افزایش قدرت کاراکترتان کمک می‌کند. (این بخش کاری می‌کند از سبک‌های مختلف برای کشتن دشمنان استفاده کنید)

بخش HeadHunter: برای افزایش این بخش باید دشمنان را به شکل هدشات بکشید. استفاده از تفنگ نشانه‌دار برای افزایش این بخش بسیار مفید است. همینطور می‌توانید به شکل مخفیانه دشمنان را بکشید و باز این بخش افزایش پیدا می‌کند.

بخش Netrunner: برای افزایش این بخش باید دشمنان را هک کنید. هر چیزی که در بازی وجود دارد از دوربین، دشمنان و کامپیوترها و… را هک کنید تا این بخش را افزایش دهید.

بخش Shinobi: اگر می‌خواهید یک شینوبی قدرتمند شوید پس از کاتانا برای قطعه قطعه کردن دشمنان استفاده کنید! همینطور جاخالی دادن نیز باعث پیشرفت این بخش می‌شود.

بخش Solo: از نارنجک و مواد منفجره در محیط استفاده کنید. همینطور از سلاح‌های هوشمند و شاتگان برای کشتن دشمان استفاده کنید.

بخش Engineer: سلاح‌هایتان را ارتقا دهید و از بخش Crafting بازی استفاده کنید. همینطور استفاده از سلاح Tech باعث افزایش این بخش می‌شود.

دیگر راهنمایی‌های بازی Cyberpunk 2077 مراحل و راهنماییهای اصلی …

دیدگاه ها بسته شده است