راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / راهنمای بخش مهارتها(Characters)

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / راهنمای بخش مهارتها(Characters)

راهنمایی کامل مراحل بازی Cyberpunk 2077 (منوی اصلی)

راهنمای بخش مهارت‌ها(Characters):

در این بخش قصد داریم در مورد مهارت‌های بازی Cyberpunk 2077 صحبت کنیم. با فشار I به بخش Character در منو بروید. در این بخش شما با پنج قسمت مختلف از بدن شخصیتی که ساختید رو به رو می‌شوید. در بازی می‌توانید شخصیت خود را 50 لول ارتقا پیدا کنید و همینطور در بخش Street Cred نیز 50 لول برای ارتقا وجود دارد. لول اصلی با انجام ماموریت، کشتن یا بیهوش کردن دشمنان و..ارتقا پیدا می‌کند و می‌توانید هم در بخش‌های اصلی و هم Perk شخصیت خود را با آنها ارتقا دهید. اما  Street Cred با انجام مراحل فرعی و بخش‌های فرعی نقشه بیشتر می‌شود با افزایش Street Cred ماموریت‌های بیشتری به شما در ادامه بازی پیشنهاد می‌شود و همینطور می‌توانید با هربار لول آپ در بخش مهارت‌ها یکی از آنها را انتخاب کنید.

اما مهارت‌هایتان را می‌توانید در پنج بخش مختلف ارتقا دهید…

قسمت Body برای افزایش سلامتی و انرژی خود، همچنین افزایش قدرت مشت و استفاده از سلاح‌های نزدیک‌زن مانند شمشیر و چاقو کاربرد دارد.

قسمت Intelligence باعث افزایش هوش کاراکتر شما می‌شود و در بخش هک در بازی کاربرد زیادی دارد.

قسمت Reflects باعث افزایش سرعت و عکس‌العمل شما و همینطور افزایش Crit و همچنین افزایش دمیج شمشیر می‌شود.

قسمت Technical-Ability باعث افزایش توانایی شما برای باز کردن درها و باعث افزایش بهینه استفاده کردن از سلاحهای Tec می‌شود و همینطور Armor شما را نیز افزایش میدهد تا آسیب کمتری ببینید.

قسمت Cool باعث افزایش قدرت مخفی کاری، افزایش دمیج در این بخش، افزایش مقاومت در برابر عوامل بیرونی، افزایش Crit میشود.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / راهنمای بخش مهارتها(Characters)

داخل هر کدام از این بخشها Perk یا توانایی هایی وجود دارد که میتوانند در ساخت شخصیت شما کمک کنند. توضیح دادن تک تک آنها ضرورتی ندارد و در مورد هر بخش توضیح کلی در زیر داده شده است.

در بخش Body سه بخش داریم. اولی Athletics است که شامل توانایی‌هایی برای افزایش میزان سلامتی، میزان انرژی، میزان قدرت شما در هنگان ضربه زدن با شمشیر یا مشت و… می‌شود. بخش Annihilation باعث افزایش آسیب اسلحه و شات‌گان و موارد مربوط به این دو می‌شود. بخش Street Brawler باعث افزایش تاثیر استفاده از مشت‌هایتان در هنگام نبردها می‌شود.

در بخش Intelligence دو بخش داریم. اولین بخش Breach Protocol در بخش هک کردن وسایل مختلف به دردتان میخورد و کاربردیست. بخش دوم Quick Hacking است که در آنجا میتوانید هک خود در مورد دشمنان و ربات‌ها را بهبود بخشید تا بتوانید خیلی راحت به دشمنان با هک کردن آسیب وارد کنید.

در بخش Reflects سه بخش داریم. قسمت Assault مخصوص مسلسل‌ها و ارتقا نحوه استفاده و کارایی آنهاست. بخش Handguns باعث می‌شود بهتر بتوانید از کلت‌تان بهره ببرید. قسمت Blade نیز برای شمشیر شماست اگر می‌خواهید با شمشیرتان دشمنان را غافلگیر کنید مهارت‌ها و Perkهای این بخش را باز کنید.

در بخش  Technical-Ability دو قسمت وجود دارد. بخش Crafting که رابطه مستقیم دارد با قسمت ساخت و ساز بازی و باعث می‌شود وسایل و سلاح‌های بیشتر و بهتری را درست کنید. یا در صورت نابودی اسلحه‌های اضافه وسایل بیشتری برای ساخت وسایل جدید بدست بیاورید. در بخش Engineering قسمت نارنجک‌ها و انفجارها از نظر دفاعی و هجومی روی شما تاثیر میگذارد.

در بخش Cool دو قسمت وجود دارد. اولی Stealth که به بخش مخفیانه بازی کمک می‌کند و مهارتها و Perkهای این بخش را ارتقا میدهد تا راحتر دشمنان را به شکل مخفیانه از پیش رو بردارید و دومی Cold Blood است که یک ویژگی جذاب بعد از کشتن دشمنان به شما می‌دهد که هم باعث افزایش آسیب زدن و هم باعث کاهش آسیب دیدن و بسیاری دیگر از این این‌گونه مهارت‌ها میشود.

دیگر راهنمایی‌های بازی Cyberpunk 2077 مراحل و راهنماییهای اصلی …

دیدگاه ها بسته شده است