راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت های For Whom The Bell Tolls و Knockin’ On Heaven’s Door

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت های For Whom The Bell Tolls و Knockin’ On Heaven’s Door

راهنمایی کامل مراحل بازی Cyberpunk 2077 (منوی اصلی)

ماموریت For Whom The Bell Tolls

کنترل جانی را در دست دارید وارد Afterlife شوید و با Rogue صحبت کنید. پیش او بشینید و صحبت را آغاز کنید. دیالوگ‌ها تاثیری در داستان ندارند و به یک مسیر ختم میشوند. بعد از صحبتها Rogue از اتاق خارج می‌شود به دنبالش بروید. بعد از صحبتها بازی به بیست ساعت بعد میرود. مردی به نام Weyland با شما صحبت می‌کند. بعد از صحبت با او از روی تخت بلند شوید و به دنبال او بروید. در بار با Rogue صحبت کنید. بعد از صحبتی کوتاه لباس و سلاح‌ها را به صورت کامل از روی میز بردارید بعد Shard را از کنار Rogue بردارید و استفاده کنید تا نقشه را متوجه شوید.

ماموریت For Whom The Bell Tolls

بعد از صحبت‌ها به اتاق مشخص شده بروید و با مرد صحبت کنید. لباس را بپوشید و روی صندلی بشینید. در محیط پیکسلی جلوتر بروید و با Alt صحبت کنید. بعد از صحبت با او که تاثیری در روند بازی ندارد از صندلی بلند شوید و به پیش Rogue بازگردید. بعد از صحبت کوتاهی بگویید آماده‌اید و به دنبال او بروید. سوار آسانسور شوید و به طبقه آخر بروید. سوار Av شوید و از سواری لذت ببرید. بعد از اینکه کمی جلوتر رفتید دمو شروع میشود. بعد از دمو  ماموریت Knockin’ On Heaven’s Door شروع میشود.


 ماموریت Knockin’ On Heaven’s Door

درست بلافاصله بعد از ماموریت ماموریت For Whom The Bell Tolls این ماموریت آغاز می‌شود. این مرحله جز مراحل پایانی است. (توضیح کامل در مورد پایانهای مختلف بازی Cyberpunk 2077)

 ماموریت Knockin' On Heaven's Door

بعد از دمو بایستید و بلند شوید و به دنبال Rogue بروید. این ماموریت را می‌توانید با روش مخفیانه انجام دهید. جلوی شما دو نگهبان قرار دارند. هر دو را مخفیانه بیهوش کنید و بعد دنبال Rogue بروید. جلوتر دو نگهبان دیگر وجود دارد سمت چپی را بیهوش کنید سمت چپی توسط Weyland بیهوش می‌شود. بعد از صحبت با هردوی آنها به دنبال Rogue راه بیفتید. کمی جلوتر به محلی می‌رسید که دو نفر در حال نهگبانی هستند. کمی صبر کنید طرف سمت چپی به سمت دیگر برود و بعد وارد شوید به دنبالش بروید و او را بیهوش کنید و Access Token را از روی او بردارید. بعد به سراغ دیگری بروید و او را نیز بیهوش کنید. بعد از بیهوش کردن هر دو به سمت آسانسور بروید.

دو نگهبان جلوی آسانسور هستند. پشت جعبه‌ها مخفی شوید وقتی حواسشان نبود از سمت چپ پایین بپرید به سمت آسانسور بروید و دکمه‌اش را بزنید تا پایین بیاید. وقتی آسانسور رسید سوار شوید و بعد از اینکه Rogue و Weyland سوار شدند به طبقه 68 بروید. وقتی به طبقه رسیدید به دنبال Rogue بروید. وقتی به دریچه‌ای رسیدید او می‌ایستد و باید به طبقه پایین بپرید. در این طبقه ربات را کور کنید(هک سریع و انتخاب Reboot Optics) مرد را بیهوش کنید و به طبقه پایین بروید. در این طبقه نیز همین کار را بکنید ربات را کور کنید مرد را بیهوش کنید و به طبقه پایین که طبقه چهارم است بپرید.

 ماموریت Knockin' On Heaven's Door

در طبقه چهارم کسی وجود ندارد به پایین بپرید تا به طبقه دوم برسید. در این طبقه به سمت مقصد بروید ابتدا دوربین جلوی در را خاموش کنید و بعد وارد شوید. در بعدی را نیز باز کنید و مرد را بیهوش کنید. جلوتر بروید و کامپیوتر را باز کنید و در قسمت Local Network آن را Enable کنید. حال وارد اتاق بعدی شوید و روی دستگاه Jack In کنید. حال به دنبال Rogue به سمت آسانسور بروید. بعد از سوار شدن به Net Runner Operation بروید. از آسانسور خارج شوید و به سمت Mikoshi بروید. در انتها به جایی می‌رسید که Adam Smasher شما را غافلگیر میکند.

طریقه کشتن Adam Smasher:

این باس بسیار قدرتمند است و با دو الی سه ضربه پیاپی که وارد کند باعث کشته شدن V می‌شود. پس همیشه باید فاصله خود را با او حفظ کنید. نکته دیگر اینکه او یک ربات است پس میتوانید با هک سریع خون زیادی از او ببرید. این باس شامل چندین فاز می‌شود که در اینجا به تک تک آنها خواهیم پرداخت. نکته دیگر اینکه در این مرحله او با 80 درصد خون نبرد را آغاز می‌کند پس کارتان راحت‌تر خواهد بود.

 ماموریت Knockin' On Heaven's Door

فاز اول: آدام با سرعت زیاد به سمت شما حمله میکند و ضربه وارد می‌کند در این لحظه باید از او فاصله بگیرید و به او تیر بزنید. در صورتی که کمترین خونی از شما کم شد از اسپری های شفا دهنده استفاده کنید و خونتان را به سرعت پر کنید. او سر و صدایی می‌کند و به سمتتان شلیک می‌کند در اینجا به هیچ عنوان جلوی شلیک او نایستید و سریع از او فاصله بگیرید.. این فاز را سریع از طریق هک و انتخاب Short Circuit به او آسیب وارد کنید تا خون بسیار زیادی به او ببرید و دست او کنده شود و به فاز دوم بروید. یا اینکه اول به او آسیب برسانید و بعد هک سریع را انجام دهید تا در فاز اول که راحت‌تر است بیشتر خون او را ببرید.

فاز دوم: وقتی که او خونش نزدیک 50 درصد شد این فاز شروع می‌شود او به طبقه دوم میرود و به سمت شما تیراندازی میکند و موشک میفرستد. در این لحظه تعدادی فرد مسلح وارد میدان نبرد می‌شوند. افراد مسلح اضافه را بکشید. تک تیرانداز و ربات و یک فرد با مسلسل به سراغتان می آیند آنها را بکشید. برای نابود کردن ربات از هک سریع استفاده کنید. بعد از کشتن آنها به سراغ آدام بروید او به سمت شما موشک پرت می‌کند باید مراقب باشید بهترین محل برای پناه طبقه دوم پشت ستونهاست که این موشک‌ها کمترین اثر را میگذارند. همیشه فاصله خود را با او حفظ کنید و در طبقه دوم پشت ستون‌ها مخفی شوید. اگر به شما نزدیک شد باز به سمت دیگر بروید و فاصله را حفظ کنید چرا که در درجه سختی بالا با چند ضربه V میمیرد.

روند آمدن افراد اضافه تک تیرانداز و ربات و یک فرد با مسلسل به صورت متناوب تا پایان کشتن باس ادامه دارد و باید بسیار مراقب آنها باشید که غافلگیرتان نکنند. در هر جایی که میروید فقط پشت ستون‌ها بروید و وقتی باس به شما نزدیک شد با فرار به پشت ستون بعدی خود را برسانید. شما همیشه باید در سمت مخالف جایی که باس ایستاده باشید و فاصله خود را با او حفظ کنید. او بسیار به الکتروسیته حساس است از سلاح Iconic که درصد Burn یا الکتروسیته بالایی دارد برعلیه او استفاده کنید تا زودتر خونش کم شود. هک سریع نیز روی او اثر خوبی می‌گذارد و کمی جلوی سرعت حملاتش را می‌گیرد و به او آسیب وارد می‌کند. در انتها می‌توانید ضربه نهایی را به او بزنید یا او را زنده بگذارید ولی مسلما ضربه نهایی شیرینی بیشتری خواهد داشت!

احتمال باگی بودن این باس: در نبردی که با این باس داشتیم در فاز دوم در این مرحله باس در بالای محلی ساکن می‌ایستد و بدون اینکه حمله کند آماده مرگ است! در این صورت بازی را از سیو قبلی ریستارت کنید تا این باگ برطرف شود.(در ورژن 1.2 این باگ کمتر رخ می‌دهد.)

بعد از کشتن او اسلحه Rogue را بردارید و بعد Adam Smasher را بکشید و بعد به سمت محل مشخص شده بروید و وارد اتاق شوید و Jack In کنید.

ماموریت Changes : حال ماموریت Changes آغاز می‌شود. بعد از چند ثانیه از آسانسور پیاده شوید و خود را به پشت بام برسانید. گردنبند را از گوشه پشت بام بردارید. حال وارد دنیای پیکسلی شده‌اید به سمت جلو و محلی که با رنگ سبز مشخص شده بروید. آنجا با V ملاقات می‌کنید با او صحبت کنید و بعد به پشت بروید و روی صندلی بنشنید و صحبتهایتان را ادامه دهید. این صحبت‌ها هیچ تاثیری در داستان بازی ندارند. (دیالوگ زرد برای پیش برد داستان، دیالوگهای آبی حرفها و سوالات و صحبتهای اضافی) در اینجا دو راه دارید. اولی Goin’ with Alt, you live on  و دومی I wanna To live

هرکدام از مسیرها به یک مرحله نهایی مجزا ختم میشود. اگر  اولی یعنی Goin’ with Alt, you live on را انتخاب کردید باید از پل بگذرید V با جانی برای آخرین بار حرف میزند. بعد برگردید و از پل رد شوید و در انتها Cross Bridge With Alt را انتخاب کنید. با این انتخاب ماموریت Path Of Glory  آغاز شود. (با تفاوتهایی)

اگر دومی یعنی I wanna To live را انتخاب کنید. در طول مسیر شما به سمت چاه V جلویتان را میگیرد و با شما صحبت میکند. او را نادیده بگیرید و به سمت چاه بروید و enter the Well to return to your body را انتخاب کنید V باز جلویتان را میگیرد بعد از صحبت‌ها Sit را بزنید بعد از صحبتهایی باز enter the Well to return to your body را انتخاب کنید تا بعد از دیدن دمویی کوتاه ماموریت ماموریت New Dawn Fades آغاز شود. (با تفاوتهایی)

دیگر راهنمایی‌های بازی Cyberpunk 2077 مراحل و راهنماییهای اصلی …

آخرین مطالب به روز شده

دیدگاه ها بسته شده است