راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Forward to Death

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Forward to Death

راهنمایی کامل مراحل بازی Cyberpunk 2077 (منوی اصلی)

ماموریت Forward to Death

این ماموریت بلافاصله بعد از ماموریت We Gotta Live Together و در پی بدست آوردن پایان سوم یا چهارم بازی یعنی The Star یا Temperance بدست می‌آید. (توضیح کامل در مورد پایانهای مختلف بازی Cyberpunk 2077)

به دنبال Panam بروید وقتی به Saul رسیدید Shard را از او بگیرید و استفاده کنید تا او نقشه را برایتان مرور کند. بعد از مرور نقشه Shard را خارج کنید و بگویید که آماده انجام ماموریت هستید. حال سوار Basilisk شوید و به سمت مقصد به دنبال Saul حرکت کنید. به جایی میرسید که Basilisk از کار می‌افتد باید با استفاده از سلاح نشانه دار Droneها را نابود کنید. چندین Drone ظاهر می‌شوند با یک تیر می‌توانید هریک از آنها را نابود کنید. این روند را ادامه دهید تا همه آنها نابود شوند.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Forward to Death

حال سوار وسیله شوید و به سمت جلو بروید و دشمنان را نابود کنید. دشمنان را جلوی پل نابود کنید و از پل رد شوید باز دشمنان زیادی در آنجا هستند آنها را نیز نابود کنید. حال دشمنانِ جلوی در را نابود کنید و بعد در را تخریب کرده و وارد شوید. در اینجا هشت دشمن داخل این بخش هستند آنها را نابود کنید. تا Mitch و  Carol با ماشینی سر برسند آنها را تا بالای ساختمان اسکورت کنید. در بالا لوت محیط را به صورت کامل بردارید.

 حال از سمت مخالف خبر میرسد که 20 تن از اعضای Militech به شما حمله کرده‌اند به آنجا بروید و دشمنان را از پیش رو بردارید مراقب باشید در جای مناسبی پناه بگیرید میتوانید از تفنگ نشانه دار از راه دور برای کشتن آنها استفاده کنید. اول تک تیرانداز بالا را بکشید چراکه تیرهای او بسیار مرگبار است. از تفنگ نشانه دار برای کشتن آنها از پشت پناه استفاده کنید. وقتی 10 نفر سمت راست را پاکسازی کردید 10 فرد در سمت چپ وارد می‌شوند اول از شر تک تیرانداز بالا خلاص شوید و بعد بقیه را نیز از راه دور با تفنگ نشانه دار قوی بکشید. تفنگ نشانه دار Power و Iconic پیشنهاد می‌شود.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Forward to Death

بعد از کشتن 20 دشمن اولیه ربات دشمن از جلوی در ورودی وارد میشود از هک سریع و Short Circuit برای آسیب زدن به آن استفاده کنید. بعد از نابود کردن او دشمنان از پشت حمله می‌کنند آنها را نیز بکشید. بعد از کشتن آنها ماشین دیگری از در ورودی وارد می‌شود. بسیار در این قسمت‌ها مراقب باشید چراکه نمی‌توان سیو کرد و با کشته شدن باید از ابتدای حمله بازی را شروع کنید. پس همیشه از فاصله دور با دشمنان رو به رو شوید و از سلاح تفنگ نشانه دار استفاده کنید تا کمترین آسیب را ببینید. بعد از کشتن تمام دشمنان سوار Basilisk شوید و بیرون از ساختمان بروید از هر طرف دشمنان حمله میکنند تعداد آنها یازده عدد است تمام ماشین‌ها و ربات‌ها را نابود کنید حال داخل شوید و دیوار آسیب دیده را تخریب کنید و به سمت جلو بروید. این ماموریت تمام میشود و ماموریت Belly of the Beast آغاز میشود.

دیگر راهنمایی‌های بازی Cyberpunk 2077 مراحل و راهنماییهای اصلی …

آخرین مطالب به روز شده

دیدگاه ها بسته شده است