راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / راهنمای بخش آیتمها و لوت (Inventory)

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / راهنمای بخش آیتمها و لوت (Inventory)

راهنمایی کامل مراحل بازی Cyberpunk 2077 (منوی اصلی)

راهنمای بخش آیتمها و لوت (Inventory) :

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / راهنمای بخش آیتمها و لوت (Inventory)

در این بخش قصد داریم در مورد بخش آیتمها و لوتها در بازی Cyberpunk 2077 صحبت کنیم. با فشار I به بخش Inventory در منو بروید. در این بخش می‌توانید سلاح‌ها را در بخش چپ انتخاب کنید و همینطور در بخش راست می‌توانید آیتم‌ها و لباس‌های خود را ببینید. در بخش سلاح‌ها بهترین سلاح‌ها با بک گراند طلایی مشخص هستند و اصطلاحا به آنها آیتم‌های Iconic گفته می‌شود. حتی برخی از آن‌ها از سلاح‌های Legendry نیز تاثیر بهتر و بیشتری دارند پس حتما از سلاح‌هایی با بک گراند طلایی که روی آنها Iconic  نوشته شده، استفاده کنید. در بخش لباس‌ها بهتر است از لباس‌هایی با Armor بیشتر استفاده کنید اما برخی از لباس‌ها دارای Modهای ویژه و طلایی هستند و مثلا باعث افزایش Crit شما و به طبع افزایش چشم گیر دمیج شما می‌شوند پس حتما آنها را انتخاب کنید. برخی لباس‌ها با بک گراند طلایی نیز کارایی بسیار خوبی دارند و می‌توانید آنها را نیز نگهدارید و به موقع استفاده کنید. بقیه آیتم‌ها و سلاح‌ها  را با فشار Z دیس اسمبل (Disassemble) کنید چراکه برای شما کاربردی نخواهند داشت. آیتم‌ها و سلاح‌های خوبتان را در بخش Crafting ارتقا دهید و به روزشان کنید.

بخش Cyber-Ware / راهنمای سایبرپانک 2077

بخش دیگری که در این قسمت وجود دارد CyberWare است. در این قسمت می‌توانید ابزارهای کاربردی به اندام خود وصل کنید. این ابزارها در بازی بسیار تاثیرگذار هستند. برای وصل کردن این وسایل باید به پیش Ripperdoc های سراسر نقشه بروید. نکته جالب اینجاست که هر Ripperdoc در سراسر نقشه وسایل خاص خود را میفروشد پس بهتر است به هرکدام سر بزنید و ببینید کدام وسایل برای شما بهتر است.

در بخش Frontal Cortex می‌توانید Ramهایی وصل کنید که برای توانایی Quick Hacking شما بسیار کاربردیست.

در بخش Ocular System می‌توانید چشم‌های پیشرفته‌ای وصل کنید که بتوان با آنها در محیط زوم کنید و با اضافه کردن Modهایی در بخش شناسایی دشمنان برایتان کاربرد ویژه‌ای دارد.

بخش Circulatory System توانایی‌های خاصی در مواقع مختلف به شما می‌دهد مثل افزایش سریع‌تر پر شدنِ‌ انرژی و یا وسایلی که باعث پر شدن خون شما می‌شوند. برای اینکه بهترین وسایل را در این بخش وصل کنید باید در بخش توانایی‌ها قسمت Body خود را تا حد ممکن ارتقا دهید.

در این بخش Immune System می‌توانید قسمت‌هایی برای افزایش قدرت دفاعی خود اضافه کنید.

بخش بعدی Nerves system است که توانایی‌های خاصی به شما می‌دهد مثلا یکی از آیتم‌های این بخش می‌تواند کاری کند که وقتی توسط دشمنان شناسایی شدید صحنه برای چند ثانیه صحنه آهسته شود و … برای استفاده از بهترین وسایل این بخش باید در بخش توانایی‌ها قسمت Cool را تا جایی که نیاز است ارتقا دهید.

در بخش Integumentary system می‌توانید Armor خود را ارتقا دهید.

در بخش Skeleton می‌توانید میزان سلامتی و انرژی خود را زیاد کنید. برای اینکه بهترین وسایل را در این بخش به خود اضافه کنید باید در بخش توانایی‌ها قسمت Body خود را تا حد ممکن ارتقا دهید.

در بخش Hands می‌توانید دستگاهی را بکارید تا توانایی‌های ویژه سلاح‌ها را برایتان فعال کند.

در قسمت Arms میتوانید یک سلاح سرد قدرتمند به کار ببرید. مانند شلاقی که به دشمنان دمیج زیادی وارد می‌کند.

در بخش Legs میتوانید پرش دوتایی یا پرش قدرتی را آزاد کنید که در بازی بسیار کاربردی است.

اما بخش دیگر همین قسمت Operation System است که توانای‌های مختلفی که در بخش Quick Hacking به شما اضافه می‌کند. بهترین Net Driver را برای خود تهیه کنید تا بتوانید بیشترین مودها را روی این بخش وصل کنید. مودها را میتوانید از net runner ها تهیه کنید که در سراسر نقشه مشخص هستند. به آن مکان‌ها بروید و مودهایی را که به کارتان می‌آید را تهیه کنید. از بهترین مودها که در این راهنمایی نیز از آنها استفاده شده میتوان به Short Circuit برای آسیب رساندن به ربات‌ها و Reboot Optics برای کور کردن موقتی دشمن اشاره کرد. اما حتما لازم نیست همین‌ها را استفاده کنید و شما میتوانید از وسایل مختلفی برای هک طبق روش بازی خود استفاده کنید. لازم به ذکر است برای هک سریع به تعداد کافی Quick Hacking component نیاز دارید که باز میتوانید این وسایل را از net runnerها تهیه کنید. البته در ساختمان‌ها و مراحل فرعی و اصلی این آیتم‌ها زیاد هستند و اگر مراحل را انجام دهید و لوت‌ها را بردارید احتیاج به خرید چیزی نخواهید داشت.

دیگر راهنمایی‌های بازی Cyberpunk 2077 مراحل و راهنماییهای اصلی …

دیدگاه ها بسته شده است