راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / راهنمای بخش آیتمها و Cyberware

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / راهنمای بخش آیتمها و لوت (Inventory)

راهنمایی کامل مراحل بازی Cyberpunk 2077 (منوی اصلی)

راهنمای بخش آیتمها و لوت (Inventory)

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / راهنمای بخش آیتمها و Cyberware

در این بخش قصد داریم در مورد بخش آیتم‌ها و لوتها در بازی Cyberpunk 2077 صحبت کنیم. با فشار I به بخش Inventory در منو بروید. در این بخش می‌توانید سلاح‌ها را در بخش چپ انتخاب کنید و همینطور در بخش راست می‌توانید آیتم‌ها و لباس‌های خود را ببینید. در بخش سلاح‌ها بهترین سلاح‌ها با بک گراند طلایی مشخص هستند و اصطلاحا به آنها آیتم‌های Iconic گفته می‌شود. در ورژن جدید و ۲ بازی بیشتر لباس‌ها جنبه تزیینی دارند و فقط تعداد کمی از آنها قدرت خاصی به شما می‌دهند ولی زیاد روی قدرت آنها حساب باز نکنید. پس فقط آن لباس‌هایی که دوست دارید و طلایی هستند یا خاصیت خاصی دارند را نگهدارید و بقیه آیتم‌ها و سلاح‌ها  را با فشار Z دیس اسمبل (Disassemble) کنید چراکه برای شما کاربردی نخواهند داشت. آیتم‌ها و سلاح‌های Iconicتان را در بخش Crafting ارتقا دهید و به روزشان کنید.

راهنمای بخش CyberWare

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / راهنمای بخش آیتمها و Cyberware

بخش دیگری که در این قسمت وجود دارد CyberWare است. در این قسمت می‌توانید ابزارهای کاربردی به اندام خود وصل کنید. این ابزارها در بازی بسیار تاثیرگذار هستند. برای وصل کردن این وسایل باید به پیش Ripperdocهای سراسر نقشه بروید. نکته جالب اینجاست که هر Ripperdoc در سراسر نقشه وسایل خاص خود را میفروشد پس بهتر است به هرکدام سر بزنید و ببینید کدام وسایل برای شما بهتر است. (حتی برخی از آنها سایبرورهای Iconic دارند.)

نکته‌ای که در ورژن جدید اجرا شده است بخش Cyberware Capacity است. یعنی شما اگر می‌خواهید Cyberwareهای مختلفی داشته باشید باید لولتان را ارتقا دهید و البته به جز لول باید مهارت‌های خاصی را نیز باز کنید که بتوانید Capacity بیشتری داشته باشید و بتوانید Cyberwareهای بیشتری به بدنتان اضافه کنید. اگر می‌خواهید بهترین استفاده را از Cyberwareهای بازی ببرید باید توانایی Technical-Ability را حداقل تا ۱۵ ارتقا دهید و قدرت‌های بخش وسط Technical-Ability را آزاد کنید

در بخش Frontal Cortex می‌توانید Cyberwareهایی وصل کنید که برای توانایی Quick Hacking شما بسیار کاربردیست.

در بخش Face می‌توانید چشم‌های پیشرفته‌ای وصل کنید که بتوان با آنها در محیط زوم کنید و با اضافه کردن Modهایی در بخش شناسایی دشمنان برایتان کاربرد ویژه‌ای دارد.

بخش Circulatory System توانایی‌های خاصی در مواقع مختلف به شما می‌دهد مثل وسایلی که باعث پر شدن خون شما می‌شوند. (که بسیار ضروری است) برای اینکه بهترین وسایل را در این بخش وصل کنید باید در بخش توانایی‌ها قسمت Body خود را تا حد ممکن ارتقا دهید.

بخش بعدی Nerves system است که توانایی‌های خاصی به شما می‌دهد مثلا یکی از آیتم‌های این بخش می‌تواند کاری کند که وقتی توسط دشمنان شناسایی شدید صحنه برای چند ثانیه صحنه آهسته شود و … برای استفاده از بهترین وسایل این بخش باید در بخش توانایی‌ها قسمت Cool را تا جایی که نیاز است ارتقا دهید.

در بخش Integumentary system می‌توانید Armor خود را ارتقا دهید و توانایی‌های دفاعی زیادی بدست بیاورید. 

در بخش Skeleton می‌توانید میزان سلامتی و Armor خود را زیاد کنید. برای اینکه بهترین وسایل را در این بخش به خود اضافه کنید باید در بخش توانایی‌ها قسمت Body خود را تا حد ممکن ارتقا دهید.

در بخش Hands می‌توانید دستگاهی را بکارید تا توانایی‌های ویژه سلاح‌ها را برایتان فعال کند.

در قسمت Arms میتوانید یک سلاح سرد قدرتمند به کار ببرید. مانند شلاقی که به دشمنان دمیج زیادی وارد می‌کند. یا می‌توانید مشت‌هایتان قوی کنید تا بدون هیچ سلاحی دشمنان را بیهوش کنید.

در بخش Legs میتوانید پرش دوتایی یا پرش قدرتی را آزاد کنید که در بازی بسیار کاربردی است.

اما بخش دیگر همین قسمت Operation System است که توانای‌های مختلفی که در بخش Quick Hacking به شما اضافه می‌کند. بهترین Net Driver را برای خود تهیه کنید تا بتوانید بیشترین مودها را روی این بخش وصل کنید. مودها را میتوانید از net runnerها تهیه کنید که در سراسر نقشه مشخص هستند. به آن مکان‌ها بروید و مودهایی را که به کارتان می‌آید را تهیه کنید. از بهترین مودها که در این راهنمایی نیز از آنها استفاده شده میتوان به Short Circuit برای آسیب رساندن به ربات‌ها و Reboot Optics برای کور کردن موقتی دشمن اشاره کرد. اما حتما لازم نیست همین‌ها را استفاده کنید و شما میتوانید از وسایل مختلفی برای هک طبق روش بازی خود استفاده کنید. لازم به ذکر است برای هک سریع به تعداد کافی Quick Hacking component نیاز دارید که باز میتوانید این وسایل را از net runnerها تهیه کنید. البته در ساختمان‌ها و مراحل فرعی و اصلی این آیتم‌ها زیاد هستند و اگر مراحل را انجام دهید و لوت‌ها را بردارید احتیاج به خرید چیزی نخواهید داشت.  از مودهای خوب دیگر Contagion است که باعث سمی شدن دشمنان می‌شود. (برای استفاده از این مودها و هک کردن دشمنان باید Tab را در PC فشار دهید تا منو باز شود.)

همینطور در قسمت Quick Access می‌توانید نارنجک و Heal کننده خود را طبق سبک بازیتان انتخاب کنید.

دیگر راهنمایی‌های بازی Cyberpunk 2077 مراحل و راهنماییهای اصلی …

آخرین مطالب به روز شده

دیدگاه ها بسته شده است