راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Play It Safe

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Play It Safe

راهنمایی کامل مراحل بازی Cyberpunk 2077 (منوی اصلی)

ماموریت Play It Safe

(دیالوگ‌ها و انتخاب‌ها در این ماموریت هیچ تاثیری در داستان بازی ندارند. فقط در بخشی از بازی رفتار شما در بازی تاثیرگذار است که در مرحله توضیح داده شده است.)

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Play It Safe

نکته: برای تاثیر بیشتر و راحتی خودتان بهتر است پرش دوتایی را برای خود آزاد کنید تا راحتر بتوانید به قسمت‌های مختلف نقشه در مراحل دسترسی پیدا کنید. (برای اینکار در بخش CyberWare در قسمت Leg از Reinforced Tendons استفاده کنید، به پیش Ripperdoc سراسر نقشه بروید و اینکار را انجام دهید.) (برای اطلاعات بیشتر به راهنمای بخش مهارت‌ها(Characters)مراجعه کنید.)

بعد از صحبتهای کوتاهی با Takemura با او قرار می‌گذارید. به بازار شهر ژاپنی بروید تا با او ملاقات کنید. (دیالوگ‌ها تاثیری در داستان ندارند.) (دیالوگ زرد برای پیش برد داستان، دیالوگهای آبی حرفها و سوالات و صحبتهای اضافی)

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Play It Safe

باید به شکار سه تک تیرانداز برویم. بعد از صحبت‌های کوتاهی به سمت محل مشخص شده در نقشه بروید. از پله‌ها بالا بروید و وارد در شوید. بعد از ورود مراقب مینی که کمی جلوتر است باشید. روی لیزرش نروید چراکه منفجر میشود. میتوانید آن را Disarm کنید(یا هک کنید) و بعد کمی جلوتر از نبردبان بالا بروید. لبه را بگیرید و بالا بروید در آنجا نیز بالا بروید در رو به روی بیلبورد اولین تک تیرانداز را پیدا خواهید کرد از پشت او را بگیرید و بیهوش کنید و بعد لوت محیط را بردارید.

حال به سمت محل بعدی پیش بروید و سوار آسانسور شوید و بعد به بالکن طبقه 21 بروید. در اینجا با جانی صحبت کنید بعد از صحبت‌ها به سمت محل مشخص شده پیش بروید. از نبردبان بالا بروید و بعد به محلی می‌رسید که راه تخریب شده است به سمت چپ بپرید و بعد به بخش دیگر مسیر بپرید و مسیر را به سمت محل مشخص شده ادامه دهید. کمی جلوتر دربی که رویش Exit خورده را باز کنید و پایین بروید. در اینجا مراقب هواپیمای پرنده باشید و با هک سریع (از Short Circuit یا هر روشی که دوست دارید.) آن را نابود کنید. به سمت پایین مسیر را دنبال کنید تا به محلی برسید که مردی جلوی دری در حال نگهبانی است او را از پیش رو بردارید و وارد در شوید. وقتی وارد در شدید سمت چپ مراقب مین باشید آن را خنثی کنید و مسیر را ادامه دهید. در اتاق بعدی تک تیرانداز دوم را پیدا خواهید کرد او را بکشید یا بیهوش کنید.(لوت محیط را بردارید.)

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Play It Safe

حال به سراغ آخرین تک تیرانداز میرویم. به سمت محل مشخص شده بروید. وقتی در را باز میکنید مین پشت در را خنثی کنید و از پله‌ها بالا بروید. بالای پله‌ها مراقب دشمن باشید او را بیهوش کنید. در اتاق بالا با دشمنان درگیر شوید و آنها را بکشید. (یا اگر میخواهید هواپیماهای بدون سرنشین دشمن متوجه نشوند دشمنان را به شکل مخفیانه پیش ببرید.) اگر با اکشن پیش رفتید و Drone ها سر رسیدند روی آنها از هک سریع (از Short Circuit یا هر روشی که دوست دارید.) استفاده کنید تا خون زیادی ازشان برود. بعد از کشتن دشمنان (یا بیهوش کردن) کامپیوتر این قسمت را نیز هک کنید تا کمی پول بدست بیاورید. حال به سمت محل مشخص شده مسیر را ادامه دهید. دشمنان را بکشید و پیش بروید و لوت محیط را بردارید. از محیط این ساختمان خارج شوید. از محلی که لوله های بزرگی آنجاست رد شوید(عکس بالا) و مسیر را ادامه دهید و از پله‌های ساختمان دیگر بالا بروید و خود را به بالاترین طبقه برسانید. بعد از رد شدن از پله‌ها با پرش بالا بروید تا به محلی که سربازی به نرده‌ای لم داده برسید. دو سرباز اینجا هستند بدون دیده شدن هر دو را بیهوش کنید و بعد سوار آسانسور شوید و به طبقه 24 بروید.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Play It Safe

جلوی آسانسور مرد را بیهوش کنید از محلی که ایستاده به بالا بپرید و خود را به پله‌های فلزی بالای سرتان برسانید و از آن بالا بروید. مسیر را ادامه دهید تا به نبردبان برسید اول هواپیمای بدون سرنشین را هک سریع کنید و بعد از نبردبان بالا بروید. بالای این بخش کمی جلوتر پشت اولین پنجره تک تیرانداز نهایی را خواهید دید که در حال صحبت است. از پشت پنجره او را با هر روشی که دوست دارید از پیش رو بردارید. بعد از پنجره داخل شوید. حالا هواپیماهای بدون سرنشین زیادی به شما حمله می‌کنند بهترین روش هک سریع تک تک آنهاست.(تیرتان را برای باس پیش رو بگذارید بهتر است.) مراقب مین‌های روی زمین نیز باشید و از دور با تیر به آنها شلیک کنید تا منفجر شوند. بعد از اینکه دشمنان را از پیش رو برداشتید و لوت‌های محیط را نیز جمع کردید به سمت آسانسور بروید و خود را به طبقه 21 برسانید. در اینجا اگر دوست داشته باشید می‌توانید روی لبه نرده لم بدهید و از آهنگ زیبایی که به گوش میرسد را برای چند ثانیه لذت ببرید.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Play It Safe

روش کشتن Sandayu Oda :

حال به سمت محل مشخص شده در نقشه بروید. به اتاقی میرسید که Takemura با شما تماس می‌گیرد و یک Netrunner نیز آنجاست می‌خواهید او را از شبکه Jack Out کنید که شخصی به نام Oda به شما حمله می‌کند.  اگر طبق نکته اول این مرحله عمل کرده و پرش دوتایی را برای خود قبل از شروع مرحله فعال کرده باشید در این مرحله در درجه سختی Very Hard با اینکه کارتان سخت است اما می‌توان تا حدودی بر این سختی غلبه کرد.

 Oda با دو شمشیر قرمز رنگ به دست به سمت شما حمله میکند او بسیار سریع است و حملاتش خون بسیار زیادی از شما می‌برد. در این نبرد همیشه باید در حال فرار باشید به سمت او تیراندازی کنید. از هک سریع نیز برای کند کردن او استفاده کنید و به سمتش شلیک کنید. او به راحتی با شما به بلندی‌ها نیز می‌آید اما در هر نقطه که شما را تعقیب کرد فرار کرده و فاصله خود را همیشه با او حفظ کنید. اگر فاصله شما با او زیاد شد او نیز از اسلحه هوشمند بر علیه شما استفاده می‌کند که البته به اندازه شمشیرهایش دمیج به شما وارد نمی‌کنند ولی پشت محلی مخفی شوید تا تیر زیادی نخورید.

وقتی خون او زیر 70% درصد شد، شروع به مخفی شدن می‌کند. باید او را سریع پیدا کنید و به او تیراندازی کنید و گرنه در حدود 20 درصد از خون خود را پر میکند! (به رنگ قرمز توجه کنید شمشیرهایش محیط را قرمز می‌کند و این روش خوبی برای سریع پیدا کردن اوست) پس سعی کنید همیشه او را در حال رصد کردن باشید و نگذارید از دیدتان پنهان شود. بعد از این فاز او شروع به غیب کردن خودش می‌کند! (هرچند رنگ قرمز شمشیرهایش او را مشخص می‌کند.) وقتی نزدیک 50 درصد بود باز شروع به پر کردن خونش می‌کند. به رنگ قرمز شمشیرش توجه کنید تا زود او را پیدا کنید و جلوی پر کردن خونش را بگیرید. یک چرخه کلی در حملات او دیده میشود. حمله با شمشیر، حمله با سلاح هوشمند، غیب شدن و مخفی شدن و پر کردن خون…. اگر نتوانید در قسمت مخفی شدن خیلی زود او را پیدا کنید در این باس اذیت خواهید شد. او بی وقفه اگر جلویش را نگیرید خونش را پر می‌کند ولی اگر به او شلیک کنید مشغول حمله به شما می‌شود و به نوعی جلوی اینکار او را می‌گیرد.

وقتی خونش زیر 30 درصد بود او وحشی‌تر و سریع تر از همیشه می‌شود پس باید زود او را نابود کنید تا دیگر مزاحمتی برایتان ایجاد نکند. بعد از اینکه خون او را تمام کردید لوتش را بردارید. در اینجا Takemura با شما تماس میگیرد. در اینجا دو انتخاب دارید او را بکشید یا اینکه او را رها کنید. اگر او را رها کنید در یکی از مراحل نهایی (ماموریت Totalimmortal) او را خواهید دید و در بخش کوتاه در کنار شما می‌جنگد ولی در کل تاثیری در کلیت داستان ندارد.) بعد از صحبت‌ها  به سمت محل بروید و به دستگاه Jack In کنید و گزینه را انتخاب کنید و دمو را ببینید.

بعد از دمو هواپیماهای بدون سرنشین بزرگی به شما حمله می‌کنند. آنها را هک سریع (از Short Circuit یا هر روشی که دوست دارید.) کنید تا خون زیادی ازشان برود. آنها را نابود کنید و به سمت محل مشخص شده بروید و از محل فرار کنید تا ماموریت تمام شود.

دیگر راهنمایی‌های بازی Cyberpunk 2077 مراحل و راهنماییهای اصلی …

دیدگاه ها بسته شده است