راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Ghost Town

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Ghost Town

راهنمایی کامل مراحل بازی Cyberpunk 2077 (منوی اصلی)

ماموریت Ghost Town :

(در این مرحله طبق دیالوگها بروید تا بتوانید ارتباطتان با Panam را بهبود بخشید.)

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Ghost Town

به Afterlife بروید، داخل شوید و با Rogue صحبت کنید. (دیالوگ زرد برای پیش برد داستان، دیالوگهای آبی حرفها و سوالات و صحبتهای اضافی) برای ادامه ماموریت باید 15000 یورودلار (یا eddies) به او بدهید.(اگر پول ندارید ماموریت اضافه انجام دهید) بعد از پرداخت پول ماموریت ادامه پیدا می‌کند. به پیش میزی که مشخص شده است بروید و Wait را بزنید. بعد از گذشت مدتی دوباره به پیش Rogue بروید و با او صحبت کنید. می‌توانید با او بنوشید یا ننوشید تاثیری در بازی نمی‌گذارد. بعد Chip را از او بگیرید تا اطلاعات را بدست بیاورید بعد از بدست آوردن اطلاعات و صحبت‌ها باید با شخصی به نام Panam تماس بگیرید. T را فشار دهید و با او تماس بگیرید.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Ghost Town

بعد از صحبت‌ها محلی در نقشه مشخص میشود به آنجا بروید و با Panam صحبت کنید. در اینجا دیالوگ‌ها تاثیری در بازی ندارند، بعد از صحبت‌ها او تماسی می‌گیرد و بعد از تماس سوار ماشین شوید و با او به سمت محل بروید. وقتی به کمپ Nomad رسیدید پیاده شوید و به پیش دو مردی که مشخص شده‌اند بروید و صحبت را شروع کنید. دیالوگ‌های این قسمت تاثیری در بازی ندارند. بعد از صحبت‌ها به دنبال Panam بروید. وقتی در چادر بودید جعبه را بردارید و به دنبال او به سمت ماشین برگردید. جعبه را پشت ماشین بگذارید و سوار ماشین شوید. میتوانید با F رانندگی را رد کنید یا صحبت‌های اضافه برای شناخت بیشتر با او داشته باشید تاثیری در روند بازی ندارد و فقط در شناخت شخصیت‌ها اهمیت دارد. (تمام دیالوگ‌ها اضافی هستند)

بعد از اینکه به محل رسیدید، پیاده شوید و محیط را بررسی کنید و سه تا از وسیله‌های منطقه (هر وسیله‌ای) را اسکن کنید. (Tab را فشار دهید و محل‌های قرمز را اسکن کنید) با Panam صحبت کنید. بعد از صحبت‌ها به دنبال او بروید و ترنسفورمر را اسکن کنید. حال محلی در نقشه مشخص می‌شود به طبقه بالا بروید و منبع برق را اسکن کنید. حال به پیش Panam برگردید و با او در مورد ماموریت پیش رو صحبت کنید. بعد از صحبت‌ها به محل مشخص شده بروید و منتظر او بمانید تا با ماشین به آنجا بیاید.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Ghost Town

حال از جعبه بزرگ صندوق عقب ماشین Car Battery Cable را بردارید. (می‌توانید لوتهای دیگر را نیز بردارید.) به جلوی ماشین بروید کاپوت جلو را باز کنید و کابل را به آن متصل کنید.کمی صبر کنید و بعد کابل سیاه را نیز متصل کنید. حال محلی در نقشه مشخص می‌شود به آنجا بروید برای ورود به اتاق Body Attribute شما ۱۲ یا بیشتر باید باشد. در را باز کنید و وارد شوید (اگر قدرت لازم را ندارید فقط پنجه کنار در را بشکنید و وارد شوید) و کامپیوتر را استفاده کنید و در قسمت Local network دکمه Active را بزنید و بعد به پشت بام که مشخص شده است بروید، در آنجا مخفی شوید و منتظر بمانید.

حال شب شده است با علامت Panam برق را وصل کنید. در اینجا باید ماشین او را بدست بیاورید. یا می‌توانید با اسلحه دشمنان را بکشید یا به صورت مخفیانه یکی یکی آنها را بیهوش کنید. قبل از اینکه از پشت بام پایین بروید محیط را اسکن کنید و محل دقیق دشمنان را شناسایی کنید. در کل هفت نفر در پایین هستند. از سمت راست شروع به پاکسازی کنید و یکی یکی آنها را از پشت بگیرید و بیهوش کنید. مراقب باشید بالای ساختمان نیز فردی وجود دارد او را نیز بیهوش کنید. در ساختمان دیگر داخل آن شخصی وجود دارد. وقتی همه را پاکسازی کردید و دو نفر آخر باقی ماند Panam با شما تماس بگیرد گزینه دوم را انتخاب کنید تا در پاکسازی دشمنان به شما کمک کند. او یکی را با تفنگ می‌کشد و شما به سراغ آخرین نفر بروید. بعد از اینکه همه را از پیش رو برداشتید سوار ماشین شوید و منتظر Panam بمانید. وقتی او آمد بگذارید او سوار شود و با او صحبت کنید.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Ghost Town

انتخاب‌های پیش رو در ارتباط شما با Panam تاثیرگذار خواهد بود. بعد از صحبت‌های اولیه او از شما درخواست کمک می‌کند تا به مخفیگاه Nash حمله کنید. با انتخاب گزینه OK, So where’s the hideout قبول کنید که کمکش کنید.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Ghost Town

بعد از قبول کمک به او، وارد مخفیگاهی می‌شوید. اینجا باید با اکشن دشمنان را بکشید مراقب باشید و پشت جعبه‌ها مخفی شوید و به موقع به دشمنان شلیک کنید اگر تفنگ نشانه دار دارید استفاده از آن در این مرحله برای کشتن دشمنان دور بسیار مناسب است. مراقب نارنجکهای دشمن باشید. وقتی دشمنان شما را Overheat کردند و به نوعی با هک کردن به شما آسیب وارد کردند با X به سرعت خود را Heal کنید یا از آنجا کمی دور شوید. تعداد دشمنان زیاد است و باید مراقب شلیک‌هایشان از هر سمتی باشید. بعد از کشتن دشمنان میتوانید لوت تمام محیط را بردارید. مخصوصا به طبقه بالا بروید و اسلحه Iconic که با نام Widow Maker شناخته می‌شود را بردارید. (سلا‌ح‌های Iconic بهترین اسلحه‌های بازی هستند و باعث تغییر سبک بازی شما به دلخواه می‌شوند، پیدا کردن آنها سخت است ولی ارزشش را دارد!) بعد از برداشتن همه لوتها با Panam صحبت کنید. در ماشین کمی با او حرف بزنید و با فشار F این بخش را رد کنید.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Ghost Town

وقتی به محل رسیدید از ماشین پیاده شوید و بگویید با او کار می‌کنید. بعد از انجام معامله به دنبال او وارد بار شوید و بنشینید. در اینجا انتخابهای پیش رو برای ارتباط بهتر با او توصیه میشود: اول To your ride را انتخاب کنید چند دیالوگ بعد Maybe we get just one room و در آخر Not exactly what I meant را انتخاب کنید. دیالوگ‌های دیگر تاثیری ندارند و برای اطلاعات بیشتر هستند. بعد از صحبت‌ها به دنبال او وارد اتاق شوید بعد از اینکه از خواب بیدار شدید ماموریت تمام شده است و ماموریت Lightning Breaks آغاز می‌شود.

دیگر راهنمایی‌های بازی Cyberpunk 2077 مراحل و راهنماییهای اصلی …

آخرین مطالب به روز شده

دیدگاه ها بسته شده است