راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت We Gotta Live Together

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت We Gotta Live Together

راهنمایی کامل مراحل بازی Cyberpunk 2077 (منوی اصلی)

ماموریت We Gotta Live Together

این ماموریت بلافاصله بعد از ماموریت Nocturne Op55N1 و در پی بدست آوردن پایان سوم یا چهارم بازی یعنی The Star یا Temperance بدست می آید.(توضیح کامل در مورد پایانهای مختلف بازی Cyberpunk 2077)

از ماشین پیاده شوید و به دنبال Mitch بروید. به میزی می‌رسید که Saul و Panam در حال صحبت با هم هستند. در مورد طریقه ورود به برج ساکا با هم بحث کنید. (دیالوگها تاثیری در روند بازی ندارند.) بعد از صحبتها اول به پیش Dakota بروید و با او صحبت کنید. وارد یخ شوید تا بار دیگر به پیش Alt برگردید با او صحبت کنید. از او کمک بخواهید دیالوگ‌ها تاثیری در داستان بازی ندارند و به یک مسیر ختم می‌شوند. بعد از پایان صحبتها از دستگاه خارج می‌شوید و بعد از گرفتن Shard به پیش Mitch بروید و با او صحبت کنید. میتوانید دیالوگ‌های اضافه و آبی را برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر با Mitch داشته باشید و بعد به پیش Saul بروید. و صحنه‌ها را ببینید در آخر یک لباس بدست می‌آورید با Panam صحبت کنید.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت We Gotta Live Together

در اینجا می‌توانید با Nomadها صحبت کنید. میتوانید با Dakota صحبت کنید او به شما می‌گوید هر چیزی که احتیاج دارید بردارید. میتوانید با Saul صحبت کنید. می‌توانید صحبت‌های افراد مختلف را گوش کنید یا با Cassidy مسابقه تیراندازی انجام دهید. افرادی دیگر نیز وجود دارند که با آنها نیز میتوانید صحبت کنید. به پیش Mitch بروید و با او صحبت کنید تا با Basilisk یک دور به همراه او بزنید و با امکانات جدیدش آشنا شوید. اگر سوار Basilisk شدید به محل مشخص شده بروید و 8 ماشین را که در محیط هستند تخریب کنید. بعد به کمپ برگردید از دستگاه پیاده شوید و با Mitch صحبت کنید. حال می‌توانید به پیش Panam بروید و با او صحبت کنید. بعد از صحبت‌هایی که تاثیری در روند بازی ندارند این مرحله تمام می‌شود و بلافاصله ماموریت Forward to Death آغاز می‌شود.

دیگر راهنمایی‌های بازی Cyberpunk 2077 مراحل و راهنماییهای اصلی …

آخرین راهنمایی‌ها

آخرین مطالب سایت

دیدگاه ها بسته شده است