راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Ripperdoc و The Ride

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Ripperdoc و The Ride

راهنمایی کامل مراحل بازی Cyberpunk 2077 (منوی اصلی)

ماموریت کوتاه The Gift:

بعد از انجام ماموریت اصلی The Rescue این ماموریت را بدست می‌آورید. به محل مشخص شده در نقشه بروید و با زن صحبت کنید و دوبار گزینه اول را انتخاب کنید. بعد از بین آیتم‌های آنکه علامت تعجب دارد و رایگان است را بگیرید. حال به قسمت Inventory بعد Cyberware بروید و در آنجا چیپست Ping که تازه گرفتید را انتخاب کنید. در همین نزدیکی یک دوربین است Tab را فشار دهید و دوربین را هک کنید و گزینه Ping را انتخاب کنید. محل Access point مشخص می‌شود، به سمت آن بروید و Jack in کنید. هک کردن این بسیار ساده است اعداد سمت راست را در سمت چپ به ترتیب انتخاب کنید تا هک انجام شود و ماموریت به پایان برسد.

ماموریت کوتاه The Gun:

به محل مشخص شده که یک اسلحه فروشی است بروید و با صاحب آن صحبت کنید. سلاح Dying night با قیمت ۴۰۰ قابل خریداری است. با خرید اسلحه ماموریت به پایان می‌رسد.

ماموریت Ripperdoc:

(دیالوگها و انتخابها در این ماموریت هیچ تاثیری در داستان بازی ندارند.)

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Ripperdoc

بعد از اینکه از خواب بیدار شدید با جکی تلفنی صحبت خواهید کرد. بعد به پایین ساختمان و محل مشخص شده در نقشه بروید و با جکی صحبت کنید تا ماموریت شروع شود. کمی پیش او بنشینید و صحبت کنید و بعد آیتمی که قرار می‌دهد را بردارید. بعد از صحبت‌ها که تاثیری در داستان کلی ندارند دکمه V را بزنید تا ماشین‌تان را به نوعی فرابخوانید و بعد سوار ماشین شوید و به محل مورد نظر خود را برسانید و در آنجا پارک کنید و وارد ساختمان شوید. بعد از طرف دیگر خارج شده و وارد زیرزمین شوید و با ویکتور صحبت کنید. به او بگویید بعد از انجام کار پولش را پرداخت خواهید کرد. (گزینه اول)

روی صندلی بنشینید و jack in کنید و آماده به روز رسانی بدنتان باشید. در هنگام به روز رسانی دو آیتم را می‌توانید انتخاب کنید. اولی در بخش دست که این آیتم باعث افزایش سرعت خشاب کشی می‌شود. دومی در بخش صورت قرار دارد که باعث افزایش خون و کاهش دید دوربین‌ها می‌شود.  در بخش integumentary system آیتمی را انتخاب کنید که باعث افزایش Armor می‌شود. اگر بخواهید آیتم‌های بیشتری به بدنتان اضافه کنید باید پول بدهید پس فعلا از این بخش خارج شوید. دستتان را قرار دهید تا عمل شروع شود. 

از الان میتوانید افراد مختلف را اسکن کنید تا لول و  اسلحه‌ای که آنها استفاده می‌کنند را شناسایی کنید و نقاط ضعف آنها را بفهمید. دکمه Tab را فشار دهید و با غلتک وسط موس می‌توانید روی محیط زوم کنید. همینطور می‌توانید افرادی که پلیس به دنبال آنهاست را با این روش شناسایی کنید و تحویل دهید تا پول اضافه بدست بیاورید. بعد از تمام شدن عمل جراحی ماموریت به پایان می‌رسد.

ماموریت The Ride:

به سمت محل مشخص شده در نقشه بروید با جکی صحبت کنید و بعد از صحبت‌ها به سمت محل برای ملاقات با Dex بروید. 

از در خارج شوید و خود را به محل مشخص شده در نقشه برسانید و سوار ماشین شوید و با Dex صحبت کنید و اطلاعات مربوط به ماموریت را از او بگیرید. (دیالوگها تاثیری در خط داستانی ندارند.) بعد از بدست آوردن اطلاعات از ماشین خارج شوید با جکی تلفنی صحبت کنید. بعد از پایان صحبت‌ها این ماموریت تمام میشود و ماموریت Pick up آغاز می‌شود.

دیگر راهنمایی‌های بازی Cyberpunk 2077 مراحل و راهنماییهای اصلی …

دیدگاه ها بسته شده است