راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Tapeworm

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Tapeworm

راهنمایی کامل مراحل بازی Cyberpunk 2077 (منوی اصلی)

ماموریت Tapeworm:

(دیالوگ‌ها و انتخاب‌ها در این ماموریت برای ارتباط بهتر با جانی هستند و باعث دوستی بیشتر شما با او می‌شوند اما تاثیر چندانی در بازی ندارند.(درصد وسط در منو))

این ماموریت در بین ماموریت‌های مختلف ظاهر می‌شود و بیشتر جهت آشنایی با جانی درست شده است. باید با جانی در بین برخی ماموریت‌ها حرف بزنید.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Tapeworm

بعد از مرحله Automatic Love  او با شما صحبت می‌کند. جلوتر بعد از ماموریت Transmission دیالوگ‌هایی با جانی دارید که این ماموریت را نشان میدهد. می‌توانید پیش او بنشینید و با او صحبت کنید یا با خوردن قرص‌ها او را محو کنید. اگر می‌خواهید با او بیشتر آشنا شوید و دلایل رفتار او و دشمنی او با آراساکا را متوجه شوید با او خوب رفتار کنید و در کنارش بنشینید و با او صحبت کنید. (دیالوگ زرد برای پیش برد داستان، دیالوگهای آبی حرفها و سوالات و صحبتهای اضافی) (اگر میخواهید اطلاعات بیشتری بدست بیاورید قرص را نخورید و به صحبت کردن به او بپردازید تا اطلاعات بیشتری از او بدست بیاورید. ولی در کل صحبت کردن یا نکردن با او تاثیری در داستان ندارد.)

بعد از ماموریت Life During Wartime نیز در بخشی جانی با شما صحبت خواهد کرد و همینطور در پایان ماموریت Search and Destroy نیز سر و کله اش پیدا می‌شود. در این مرحله بعد از صحبت‌هایی با او که پی در پی V در حال افتادن و بلند شدن است باید به دنبال او بروید و از پنجره‌ای وارد اتاقی شوید. در اتاق محفظه را باز کنید و در آنجا پلاکی پیدا خواهید کرد. در اینجا با جانی بیشتر آشنا می‌شویم کمی با او صحبت کنید. بعد از صحبت‌ها از هتل خارج شوید تا این ماموریت تمام شود.

دیگر راهنمایی‌های بازی Cyberpunk 2077 مراحل و راهنماییهای اصلی …

آخرین مطالب به روز شده

دیدگاه ها بسته شده است