راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت The Space In Between

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت The Space In Between

راهنمایی کامل مراحل بازی Cyberpunk 2077 (منوی اصلی)

ماموریت The Space In Between

(دیالوگ‌ها و انتخاب‌ها باعث تغییر کوچکی در بازی می‌شود و خشونت شما در برابر Fingers باعث می‌شود دیگر او به عنوان Ripperdoc با شما فعالیت نکند.)

ماموریت The Space In Between

در ابتدای ماموریت با جودی (Judy) تماس بگیرید و با او صحبت کنید. بعد از صحبت‌ها خود را به خیابان Jig Jig برسانید. جانی سر خیابان نشسته است میتوانید کمی با او صحبت کنید. بعد به سمت کلینیک Fingers بروید. جلوی کلینیک سه مرد جلوی راهتان را میگیرند. اگر Steetkid هستید می‌توانید با انتخاب دیالوگ مخصوصتان آنها را فراری بدهید اگر Body Attribute شما 9 یا بیشتر است می‌توانید با تهدید آنها را فراری دهید. یا با آنها درگیر شوید یا با صحبت راضی‌شان کنید در کل تاثیری کلی خاصی روی ماموریت ندارد. به سمت محل مشخص شده در طبقه بالا بروید و خود را به کلینیک برسانید. (در طبقه پایین در سمت راست می‌توانید یک سری لوت بردارید و اتفاقات خاصی را مشاهده کنید)

در اینجا شما در صف هستید چندین راه برای اینکه وارد کلینیک شوید وجود دارد مثلا اگر Body Attribute شما 8 یا بیشتر است میتوانید در ورودی را به زور باز کنید یا از طریق پنجره بروید یا کامپیوتر را هک کنید ولی بهترین راه Skip کردن زمان است به راحتی زمان را یکی دو ساعت جلو ببرید تا وقت ملاقات بشود و بعد به پیش دکتر بروید و با او در مورد Evelyn صحبت کنید. (همینطور می‌توانید زنی که در کلینیک نشسته صحبت کنید و بگویید حال جودی خوب نیست (گزینه چهارم) تا راضی شود زودتر وارد شوید ولی باید حداقل Cool شما 9 باشد تا این گزینه فعال باشد.)

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت The Space In Between

وقتی داخل شدید با Fingers صحبت کنید می‌توانید با زور از او حرف بکشید یا فقط با صحبت کردن کاری کنید به حرف بیاید. (اول و آخر هرچه که باید را می‌گوید) با زور حرف کشیدن سریع‌تر است اما اگر به او صدمه بزنید دیگر به عنوان Ripperdoc برایتان در دسترس نخواهد بود. (برای حالت صلح آمیز دیالوگهایی که عکس مشت کنارشان است را انتخاب نکنید.) تاثیر خاصی ندارد فقط در آینده دیگر نمی‌توانید با او ملاقات کنید. (اگر با خشونت رفتار نکنید به عنوان Ripperdoc بعدا می‌توانید از او استفاده کنید) همینطور میتوانید در انتهای ماموریت او را بکشید ولی باید از دست پلیس‌ها فرار کنید و در کل او تاثیری در آینده مراحل بازی ندارد. (پس سرنوشت Fingers کاملا در دستان شماست و تاثیر زیادی نیز زنده ماندن یا نماندنش در بازی نخواهد داشت) بعد از صحبت با Fingers و بدست آوردن اطلاعات مربوط به ماموریت بعدی یعنی Disasterpiece آغاز می‌شود.

دیگر راهنمایی‌های بازی Cyberpunk 2077 مراحل و راهنماییهای اصلی …

آخرین مطالب به روز شده

دیدگاه ها بسته شده است