راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت The Space In Between

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت The Space In Between

راهنمایی کامل مراحل بازی Cyberpunk 2077 (منوی اصلی)

ماموریت The Space In Between :

(دیالوگ‌ها و انتخاب‌ها باعث تغییر کوچکی در بازی می‌شود و خشونت شما در برابر Fingers باعث می‌شود دیگر او به عنوان Ripperdoc با شما فعالیت نکند.)

در ابتدای ماموریت با جودی (Judy) تماس بگیرید و با او صحبت کنید. بعد از صحبت‌ها خود را به خیابان Jig Jig برسانید. جانی سر خیابان نشسته است میتوانید کمی با او صحبت کنید. بعد به سمت کلینیک Fingers بروید. جلوی کلینیک سه مرد جلوی راهتان را میگیرند. اگر Steetkid هستید می‌توانید با انتخاب دیالوگ مخصوصتان آنها را فراری بدهید اگر Body Attribute شما 8 یا بیشتر است می‌توانید با تهدید آنها را فراری دهید. یا با آنها درگیر شوید یا با صحبت راضیشان کنید در کل تاثیری کلی خاصی روی ماموریت ندارد. به سمت محل مشخص شده در طبقه بالا بروید و خود را به کلینیک برسانید.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت The Space In Between

در اینجا شما در صف هستید چندین راه برای اینکه وارد کلینیک شوید وجود دارد مثلا اگر Body Attribute شما 7 یا بیشتر است میتوانید در ورودی را به زور باز کنید یا از طریق پنجره بروید یا کامپیوتر را هک کنید ولی بهترین راه Skip کردن زمان است به راحتی زمان را یکی دو ساعت جلو ببرید تا وقت ملاقات بشود و بعد به پیش دکتر بروید و با او در مورد Evelyn صحبت کنید. وقتی داخل شدید با Fingers صحبت کنید می‌توانید با زور از او حرف بکشید یا فقط با صحبت کردن کاری کنید به حرف بیاید. با زور حرف کشیدن سریع‌تر است اما اگر به او صدمه بزنید دیگر به عنوان Ripperdoc برایتان در دسترس نخواهد بود. (برای حالت صلح آمیز دیالوگهایی که عکس مشت کنارش است را انتخاب نکنید.) تاثیر خاصی ندارد فقط در آینده دیگر نمی‌توانید با او ملاقات کنید. همینطور میتوانید در انتهای ماموریت او را بکشید ولی باید از دست پلیسها فرار کنید در کل او تاثیری در آینده مراحل بازی ندارد. بعد از صحبت با Fingers و بدست آوردن اطلاعات مربوط به ماموریت بعدی یعنی Disasterpiece را بدست می‌آورید.

دیگر راهنمایی‌های بازی Cyberpunk 2077 مراحل و راهنماییهای اصلی …

دیدگاه ها بسته شده است