راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Gimme Danger

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Gimme Danger

راهنمایی کامل مراحل بازی Cyberpunk 2077 (منوی اصلی)

ماموریت Gimme Danger :

(در این مرحله طبق دیالوگها بروید تا بتوانید با Takemura دوست شوید.)

نکته: برای تاثیر بیشتر و راحتی خودتان بهتر است پرش دوتایی را برای خود آزاد کنید تا راحتر بتوانید به قسمت‌های مختلف نقشه در مراحل دسترسی پیدا کنید. (برای اینکار در بخش CyberWare در قسمت Leg از Reinforced Tendons استفاده کنید، به پیش Ripperdoc سراسر نقشه بروید و اینکار را انجام دهید.) (برای اطلاعات بیشتر به راهنمای بخش مهارت‌ها(Characters)مراجعه کنید.)

به محل مشخص شده در نقشه بروید و با Takemura صحبت کنید. این بخش از صحبت‌ها انتخابهای تاثیرگذار ندارید پس هرکدام را که دوست داشتید انتخاب کنید. (دیالوگ زرد برای پیش برد داستان، دیالوگهای آبی حرفها و سوالات و صحبتهای اضافی) بعد از صحبتها از او Shard را بگیرید و بعد به دنبال او بروید. بعد از صحبت کوتاهی محلی در نقشه مشخص می‌شود. برای باز کردنش Body Attribute شما 6 یا بیشتر باید باشد. در را باز کنید و داخل شوید و از نبردبان پایین بروید. لوت محیط را بردارید بعد به پیش دستگاه بروید و نرم افزار را روی آن نصب کنید. بعد از نصب نرم افزار به پیش Takemura برگردید و با او صحبت کنید. بعد از صحبت کوتاهی به دنبال او بروید و در فست فود فروشی کنار او بنشینید و با او صحبت کنید و به او بگویید در ماموریت پیش رو کمکش میکنید.(You don’t know the city let me help) بقیه دیالوگ‌ها تاثیری ندارد. در آخر می‌توانید با انتخاب گزینه Might as well ماموریت را دنبال کنید. (برای دوستی با او  این گزینه‌ها را انتخاب کنید.)

ماموریت را ادامه می‌دهیم و به صحنه بعدی می‌رویم. در ابتدا Takemura را تا بالای ساختمان دنبال کنید.(سوار آسانسور شوید و Roof را انتخاب کنید.) بعد از رسیدن به سقف ساختمان، او را از پله ها دنبال کنید تا به محل برسید. در اینجا ساختمان رو به رو را باید بررسی کنید. به او بگویید که شروع کنید. در اینجا باید شروع به اسکن قسمت‌های مختلف ساختمان کنید. Tab را فشار دهید و دیش‌ها را بررسی کنید. لوله‌ها را بررسی کنید. درِ امنیتی را بررسی کنید. پل را بررسی کنید. در ورودی را بررسی کنید. آنتن را بررسی کنید. تونل را بررسی کنید. ترنسفورمر را بررسی کنید. ماشین خارج از ساختمان را بررسی کنید. بعد از بررسی همه موارد با Takemura صحبت کنید.

در اینجا دیالوگها بر روی رابطه دوستانه شما با Takemura تاثیر میگذراند. برای نتیجه بهتر این انتخابها را داشته باشید(از سمت چپ)

 Thought they’d all disappeared from the city > Nope, just a cat > Believe in ghosts? > Where’d you grow up? > Growin’ up in Chiba-11 > What’d they need kids for? > All you had to do was kill Arasaka’s enemies > I’m not judging you > Let’s just drop it > Never too late > You got no idea how I feel > Where are they holding it?

بعد از صحبتها به دنبال Takemura به خیابان اصلی برگردید.(سوار آسانسور شوید و پایین بروید.) حال باید راهی برای نفوذ به ساختمان پیدا کنید. در این مرحله راه‌های بسیار زیادی برای نفوذ به این ساختمان وجود دارد. از در جلویی، روی پل، در پشتی، پشت بام با خشونت به صورت صلح آمیز و… در کل به خودتان بستگی دارد که چگونه مرحله را انجام دهید.

اما در این راهنمایی ساده‌ترین روش برایتان توضیح داده می‌شود تا بتوانید بدون کوچکترین درگیری نفوذ کنید و از ساختمان خارج شوید. برای روش پیش رو حتما پرش دوتایی احتیاج است پس بهتر است قبل از این حتما در بخش CyberWare در قسمت Leg از Reinforced Tendons استفاده کنید برای اینکار باید به پیش Ripperdoc سراسر نقشه بروید و اینکار را انجام دهید. (برای اطلاعات بیشتر به راهنمای بخش مهارت‌ها(Characters)مراجعه کنید.)

خوب اول ماشینی را می‌بینید که به سمت راست نقشه در حرکت است قصد نداریم طبق بخش Optional ماشین را بدزدیم چراکه روش مناسبی نیست. به سمت راست دری که ماشین به آن وارد میشود بروید جایی که جعبه های بزرگی آنجاست. دقت کنید برای انجام دادن این روش باید پرش دوتایی را طبق بالا فعال کرده باشید. به سمت جعبه های انتهای این بخش بروید و از آن بالا بروید. حال به سمت فنسها با پرش دوتایی بپرید و خود را به پشت بام آن بخش برسانید.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Gimme Danger

طبق عکس بالا در پشت بام کوچکی هستید. در سمت راستتان یک در کوچک وجود دارد. در را باز کنید و داخل شوید. سمت راستتان نگهبانی وجود دارد باید او را بیهوش کنید ولی مراقب دوربین بالای سرتان نیز باشید. پس اول بهتر است دوربین را هک کرده و خاموش کنید. مسیر را به سمت جلو ادامه دهید وقتی به انتهای مسیر رسیدید به سمت چپ رفته و از نبردبان پایین بروید. به آرامی بدون دیده شدن به سمت جلو حرکت کنید.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Gimme Danger

به محلی میرسید که طبق عکس بالا مردی جلوی بخشی در حال نگهبانیست. با فشار Tab به قسمت هک بروید و Reboot Optics را انتخاب کنید. با اینکار او برای چند ثانیه کور میشود پس می‌توانید از کنارش بدون دیده شدن داخل ساختمان شوید. (مراقب باشید نگهبان دیگری در جلوی او در رفت و آمد است وقتی در سمت دیگر مشغول نگهبانی بود اینکار را انجام دهید.) وقتی داخل هستید ممکن است نگهبان دیگر به جلوی نگهبان جلوی در بیاید و با هم شروع به صحبت کنند کمی صبر کنید که او فاصله بگیرد. اول نهگبان جلوی در را بیهوش کنید و در صندوقی که در ساختمان قرار دارد بیندازید. بعد به پیش کامپیوتر بروید و نرم افزار را روی آن نصب کنید. (می‌توانید بدون دیده شدن لوت محیط را نیز بردارید.) حال از همان مسیری که وارد ساختمان شدید بدون اینکه کسی متوجه شود از ساختمان خارج شوید.(فقط مشکل نگهبان دیگر است که می‌توانید با Reboot Optics او را برای چند ثانیه کور کنید و از کنارش بگذرید.)(برای اطلاعات بیشتر در این زمینه حتما راهنمای قسمت Operation System را بخوانید. ) وقتی از ساختمان خارج شدید این ماموریت تمام می‌شود.

دیگر راهنمایی‌های بازی Cyberpunk 2077 مراحل و راهنماییهای اصلی …

دیدگاه ها بسته شده است