راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Love Like Fire و Playing For Time

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Love Like Fire و Playing For Time

راهنمایی کامل مراحل بازی Cyberpunk 2077 (منوی اصلی)

ماموریت Love Like Fire :

(دیالوگ‌ها و انتخاب‌ها در این ماموریت هیچ تاثیری در داستان بازی ندارند.)

در این ماموریت شما کنترل جانی سیلورهند را در دست دارید. به سمت جلو بروید و به محل مشخص شده خود را برسانید. به سمت میکروفون بروید و آن را بردارید. بعد از زمان کوتاهی به سمت علامت مشخص شده بعدی بروید. با مرد صحبت کنید و بعد از در خارج شوید و سوار هلکوپتر شوید. کمی جلوتر بعد از دمو شما کنترل مسلسل را در اختیار میگیرید کار خاصی نباید بکنید و همه دشمنان که با رنگ قرمز مشخص هستند را بکشید و نابود کنید. بعد از کشتن همه دشمنان هلکوپتر فرود می‌آید. پیاده شوید و به دنبال Rogue بروید. بعد از باز شدن در به سمت محل مشخص شده بروید. در طول مسیر دشمنانی ظاهر می‌شوند کشتن آنها بسیار ساده است فقط به سرشان شلیک کنید خیلی زود کشته می‌شوند. خونتان نیز خیلی زود پر می‌شود. به سمت محل مشخص شده بروید و دشمنان را بکشید.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Love Like Fire

بعد از کشتن دشمنان به سمت آسانسور بروید و بمب را در آن جاسازی کنید. بعد به پیش Rogue بروید و به کابل آسانسور شلیک کنید. بعد از صحبت با Rogue به سمت محل مشخص شده بروید و در طول مسیر دشمنان را بکشید. تعداد دشمنان در این بخش زیاد است در درجه سختی بالا خیلی سریع حرکت نکنید و کنار دیوارها پناه بگیرید و شلیک کنید تا کشته نشوید. دشمنان را بکشید و به سمت طبقه بالا پیشروی کنید. در طبقه بالا نیز بسیار مراقب باشید پشت موانع مخفی شوید و دشمنان را بکشید. به سرشان شلیک کنید تا سریع کشته شوند. بعد از کشتن دشمنان به سمت ترمینال بروید و وسیله را به ترمینال وصل کنید و ویروس را درونش آپلود کنید. حال به سمت محل مشخص شده بروید تا دمو شروع شود. بعد از دمو به سمت هلکوپتر بروید تا دموی بعدی شروع شود… بعد از دمو  و صحبت‌ها این ماموریت تمام میشود…

بخش دوم (Act 2)

ماموریت Playing For Time :

(دیالوگ‌ها و انتخاب‌ها در این ماموریت هیچ تاثیری در داستان بازی ندارند.)

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Playing For Time

در یک محیط پیکسلی هستید به سمت جلو بروید و خود را به موجود قرمز رنگ (جانی سیلورهند) برسانید. او غیب می‌شود، به سمت پله‌ها بروید او دوباره غیب می‌شود. از پله‌ها بالا بروید او از روی پله‌ها ناپدید می‌شود. در طبقه دوم کمی جلوتر جانی را به رنگ قرمز خواهید دید وقتی به او برسید او دوباره غیب شده است. وارد راهرو شوید و به دنبال او بروید. با جانی صحبت کنید تا به صحنه بعد بروید.

در صحنه بعدی با زدن Remove وسایل را از روی خود بردارید و بعد به سمت جلو سینه خیر بروید تا دمو شروع شود. بعد از دمو در ماشینی هستید عده‌ای موتور سوار شما را تعقیب میکنند به آنها شلیک کنید و آنها را از پیش رو بردارید.

بعد از درگیری و صحبت‌ها و دیدن دمو شما پیش Victor به هوش می‌آیید. صحبت‌ها تاثیری در داستان ندارند. بعد از پیش ویکتور به خانه می‌روید و در خانه با جانی سیلورهند رو به رو می‌شوید.

بعد از صحبت‌ها در حمام روی زمین هستید. در آپارتمان می‌توانید روی لپ تاب ایمیل‌هایتان را چک کنید. می‌توانید لباسهای‌تان و سلاحهایتان را در خانه ذخیره کنید. بعد از آپارتمان خارج شوید. حال Takemura با شما تماس می‌گیرد به محل مشخص شده بروید وارد رستوران شوید و با او صحبت کنید. بعد از صحبت‌ها این ماموریت به پایان میرسد.

دیگر راهنمایی‌های بازی Cyberpunk 2077 مراحل و راهنماییهای اصلی …

آخرین مطالب به روز شده

دیدگاه ها بسته شده است