راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / نکاتی قبل از شروع بازی سایبرپانک 2077

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / نکاتی قبل از شروع بازی

راهنمایی کامل مراحل بازی Cyberpunk 2077 (منوی اصلی)

نکاتی قبل از شروع بازی:

1. در بازی سلاح‌های مختلفی وجود دارد اما به شما پیشنهاد می‌شود که روی سلاح‌های Iconic بازی تمرکز کنید. در این صورت می‌توانید دمیج بسیار بالایی به دشمنان وارد کنید و از مهارت‌های خاص این سلاح‌ها استفاده کنید. بهترین سلاحهای بازی آنهایی هستند که ضمن اینکه Iconic باشند همزمان کیفیت بالاتری نیز داشته باشند مثلا سلاحی که هم Iconic و هم Legendry باشد بهترین سلاح بازی محسوب می‌شود. (البته می‌توانید تمام سلاح‌های Iconic را ارتقا دهید) (اطلاعات بیشتر از بخش آیتم‌های بازی سایبرپانک 2077)

2. همیشه چهار اسلحه و یک کاتانا همراه خود داشته باشید. یک کلت، یک شات گان، یک مسلسل، یک تفنگ نشانه دار و یک کاتانا با این روش هیچ وقت نگران تمام شدن تیرهایتان نیستید. هرکدام از سلاح‌های گفته شده در مواقع خاص به دردتان می‌خورد. یک کاتانای خوب می‌تواند در سخت‌ترین مراحل شما را بسیار کمک کند پس توانایی‌های شمشیر را نیز ارتقا دهید. (تیر را می‌توانید در بخش Crafting بسازید پس کمبود تیر معنایی ندارد)

3. سعی کنید بهترین سلاح‌های Iconic را انتخاب کنید و همان‌ها را ارتقا دهید. (اطلاعات بیشتر از بخش ارتقای آیتم‌ در بازی سایبرپانک 2077)

4. همه لوت‌های محیط را بردارید اگر سنگین شدید لوتهای اضافه را با فشار Z دیس اسمبل (Disassemble) کنید تا با وسایلی که بدست می‌آورید بتوانید سلاحهای قدرتمند Iconic خود را ارتقا دهید.

5. حتما روی هک کردن کار کنید. در این صورت میتوانید بسیاری از باسها را فقط با هک کردن خون زیادی از آنها بگیرید. (یا آنها را فلج کنید و برای چند ثانیه از کار بیندازید) میتوانید برخی رباتها را در خدمت خود کنید و بسیاری از کارهای دیگر. (اطلاعات بیشتر از بخش هک کردن و همینطور مهارتها در بازی سایبرپانک 2077)

6. مخفیانه پیش رفتن در این درجه سختی (Very Hard) بسیار کاربردیست اما مراحل پایانی تقریبا روش خاصی برای مخفیانه رفتن وجود ندارد پس باید سلاح‌های خوبی داشته باشید.

7. اگر مراحل اصلی را فقط انجام دهید یک پایان جلوی راه شما قرار می‌گیرد که بدترین آن است! اگر میخواهید پایانهای درست را ببینید باید مراحل فرعی خاصی را انجام دهید یا در مراحل اصلی کارهای لازم را انجام دهید که در این راهنمایی به آنها پرداخته ایم. (اطلاعات بیشتر از پایانهای مختلف بازی سایبرپانک 2077)

8. در این راهنمایی بهترین روش‌ها برای ارتباط بهتر و دوستانه‌تر با شخصیت‌های مختلف بازی توصیه شده است.

9. بسته به روش بازیتان Skill‌هایتان را خرج کنید چراکه فقط یکبار می‌توانید آن را ریست کنید و بعد از آن هر کاراکتری که ساختید دیگر نمی‌توانید عوض کنید. (مهارت‌ها به دلخواه تا بینهایت بار عوض خواهد شد)

10. بگذارید روش بازیتان مهارتتان را خلق کند. روی مهارتی خاص تمرکز نکنید چرا که در طول بازی به مشکل برخواهید خورد. باید مهارت‌های متنوعی برای گذر از مراحل مختلف داشته باشید و تمرکز روی یک مهارت شما را تک بعدی و در کل تضعیف می‌کند. (یعنی فقط استفاده از شمشیر باعث می‌شود برخی باس‌ها را اصلا نتوانید بکشید یا در مراحل پایانی در بالاترین درجه سختی به مشکل بربخورید)

11. به سرعت با زدن X از اسپریِ شفادهنده استفاده کنید ولی می‌توانید Cyberware مخصوص کاری کنید که خود به خود در موقع خطر Heal شوید. نگران اسپری احیای خون نباشید انها بعد از مدتی باز ساخته می‌شوند. یعنی در ورژن جدید بازی فعلا باید صبر کنید Cooldown تمام شود تا دوباره بتوانید خود را Heal کنید.

12. سه نوع سلاح از نظر کارایی در بازی وجود دارد: یکی Power است که سلاح‌های بسیار خوبی هستند و اگر کلیک راست را فشار دهید و با کلیک چپ و شلیک، تیر از محلی که دشمنان پناه گرفتند نیز میگذرد و به آنها برخورد میکند. سلاحهای Tech یک تیر قدرتی میزنند و سلاحهای هوشمند یا Smart هستند که تیرها به شکل اتوماتیک با فشار کلیک چپ به سمت دشمنان شلیک میشوند. (تمام قدرتی‌ها با اول فشار کلیک راست و بعد چپ فعال میشود.)

13. به تمام دیالوگهای تاثیرگذار در این راهنمایی ذکر شده است بقیه دیالوگ‌ها برای بازگویی و داستان و معرفی شخصیت‌ها و اطلاعات بیشتر است و انتخاب‌ها فقط دیالوگ‌های متفاوتی را نمایش میدهد و تاثیری در داستان و ماجراهای همان مرحله یا مراحل آینده ندارند و به یک چیز ختم می‌شوند. (در غیر این صورت حتما در راهنمایی آورده می‌شود.)

14. غذاهای مختلفی در محیط پیدا خواهید کرد که هرکدام به صورت موقت جان، انرژی، دمیج و… شما را برای چند ثانیه افزایش می‌دهند. این غذاها برای مراحل چالش برانگیز و مبارزات سخت بسیار کاربردیست.

دیگر راهنمایی‌های بازی Cyberpunk 2077 مراحل و راهنماییهای اصلی …

دیدگاه ها بسته شده است