راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / نکاتی قبل از شروع بازی سایبرپانک 2077

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / نکاتی قبل از شروع بازی

راهنمایی کامل مراحل بازی Cyberpunk 2077 (منوی اصلی)

نکاتی قبل از شروع بازی:

1. در بازی سلاحهای مختلفی وجود دارد اما به شما پیشنهاد می‌شود که سلاح‌هایی که درصد بالایی در Burn یا Poison یا دیگر ویژگی‌ها دارند را انتخاب کنید. (این سلاحها رنگ بک گراند طلایی دارند و با علامت Iconic متمایز شده‌اند) در این صورت می‌توانید دمیج بسیار بالایی به دشمنان وارد کنید. حتما از این سلاح‌ها استفاده کنید و آنها را نگهدارید و از بین نبرید. بهترین سلاحهای بازی آنهایی هستند که ضمن اینکه Iconic باشند همزمان کیفیت بالاتری نیز داشته باشند مثلا سلاحی که هم Iconic و هم Legendry باشد بهترین سلاح بازی محسوب می‌شود. همینطور بهترین لباس‌های بازی Iconic هستند و آنهایی که دارای سوکتهایی هستند که Modهای طلایی روی آنهاست مثل 15 درصد افزایش قدرت Crit که تاثیر بسزایی در دمیج وارد کردن در بازی میگذارد. (اطلاعات بیشتر از بخش آیتم‌های بازی سایبرپانک 2077)

2. همیشه چهار اسلحه و یک کاتانا همراه خود داشته باشید. یک کلت، یک شات گان، یک مسلسل، یک تفنگ نشانه دار و یک کاتانا با این روش هیچ وقت نگران تمام شدن تیرهایتان نیستید. هرکدام از سلاح‌های گفته شده در مواقع خاص به دردتان می‌خورد. یک کاتانای خوب می‌تواند در سخت‌ترین مراحل شما را بسیار کمک کند پس توانایی های شمشیر را نیز ارتقا دهید.

3. سعی کنید بهترین سلاح‌ها را انتخاب کنید و همان‌ها را ارتقا دهید. (اطلاعات بیشتر از بخش ارتقای آیتم‌ در بازی سایبرپانک 2077)

4. همه لوت‌های محیط  را بردارید اگر سنگین شدید لوتهای اضافه را با فشار Z دیس اسمبل (Disassemble) کنید تا با وسایلی که بدست می‌آورید بتوانید سلاحهای بهتری بسازید یا با آنها سلاحهای قدرتمند خود را ارتقا دهید.

5. حتما روی هک کردن کار کنید. در این صورت میتوانید بسیاری از باسها را فقط با هک کردن خون زیادی از آنها بگیرید. میتوانید برخی رباتها را در خدمت خود کنید و بسیاری از کارهای دیگر. (اطلاعات بیشتر از بخش هک کردن و همینطور مهارتها در بازی سایبرپانک 2077)

6. مخفیانه پیش رفتن در این درجه سختی (Very Hard) بسیار کاربردیست اما مراحل پایانی تقریبا روش خاصی برای مخفیانه رفتن وجود ندارد پس باید سلاح‌های خوبی داشته باشید.

7. اگر مراحل اصلی را فقط انجام دهید یک پایان جلوی راه شما قرار می‌گیرد که بدترین آن است! اگر میخواهید پایانهای درست را ببینید باید مراحل فرعی خاصی را انجام دهید یا در مراحل اصلی کارهای لازم را انجام دهید که در این راهنمایی به آنها پرداخته ایم. (اطلاعات بیشتر از پایانهای مختلف بازی سایبرپانک 2077)

8. در این راهنمایی بهترین روش‌ها برای ارتباط بهتر و دوستانه‌تر با شخصیت‌های مختلف بازی توصیه شده است.

9. سعی کنید pointهای Skill خود را انتخاب نکنید و در طول مراحل به هر کدام که بیشتر احتیاج داشتید روی همان تمرکز کنید. (مثلا وقتی به در بسته‌ای خوردید یا احتیاج به هک وسیله‌ای خاص داشتید و…)

10. بگذارید روش بازیتان مهارتتان را خلق کند. روی مهارتی خاص تمرکز نکنید چرا که در طول بازی به مشکل برخواهید خورد. باید مهارتهای متنوعی برای گذر از مراحل مختلف داشته باشید و تمرکز روی یک مهارت شما را تک بعدی و در کل تضعیف می‌کند.

11. به سرعت با زدن X از اسپریِ شفادهنده استفاده کنید تا خونتان پر شود. در طول بازی تعداد زیادی از آنها بدست خواهید آورد و جلوتر می‌توانید از آنها را بسازید و حتی از نوع‌های بسیار پیشرفته‌تری از آنها استفاده کنید. پس به هیچ عنوان در استفاده از آنها تردید نکنید. در درجه سختی Very Hard با چند شلیک کشته می‌شوید(اگر غیر از این باشد بدانید آن شخصیت باگی شده است!) پس باید خیلی از این روش برای احیای خونتان استفاده کنید.

12. سه نوع سلاح از نظر کارایی در بازی وجود دارد: یکی Power است که سلاح‌های بسیار خوبی هستند و اگر کلیک راست را فشار دهید و با کلیک چپ و شلیک، تیر از محلی که پناه گرفتند نیز میگذرد و به آنها برخورد میکند. سلاحهای Tech یک تیر قدرتی میزنند و سلاحهای هوشمند یا Smart هستند که تیرها به شکل اتوماتیک با فشار کلیک چپ به سمت دشمنان شلیک میشوند. (تمام قدرتی ها با اول فشار کلیک راست و بعد چپ فعال میشود.)

13. بازی مشکلات هوش مصنوعی و باگ‌هایی دارد که فعلا اصلا پیشنهاد نمی‌شود بازی را شروع کنید چراکه به تجربه کلی بازی لطمه میزند این بازی یکی از بهترین شخصیت‌ پردازی‌ها و ساخت اتمسفر منحصر به فرد در دنیای گیم را داراست و واقعا بازی در چنین شرایطی ممکن است نتواند پتانسیل واقعیش را برایتان نشان دهد پس بهتر است چند ماه تا شروع جدی بازی صبر کنید. (در آپدیت 1.2 بهبود‌های زیادی در زمینه هوش مصنوعی دیده شده است اما هنوز در برخی مراحل مشکلات همچنان ادامه دارد با این حال این آپدیت برای شروع بازی بسیاری از مشکلات را حل کرده و قابل قبول است.) (در بالاترین درجه سختی بازی تست شده است.)

14. به تمام دیالوگهای تاثیرگذار در این راهنمایی ذکر شده است بقیه دیالوگ‌ها برای بازگویی و داستان و معرفی شخصیت‌ها و اطلاعات بیشتر است و انتخاب‌ها فقط دیالوگ‌های متفاوتی را نمایش میدهد و تاثیری در داستان و ماجراهای همان مرحله یا مراحل آینده ندارند و به یک چیز ختم می‌شوند. (در غیر این صورت حتما در راهنمایی آورده می‌شود.)

15. غذاهای مختلفی در محیط پیدا خواهید کرد که هرکدام به صورت موقت جان، انرژی، دمیج و… شما را برای چند ثانیه افزایش می‌دهند. این غذاها برای مراحل چالش برانگیز و مبارزات سخت بسیار کاربردیست. این غذاها نیز دارای لول کیفیت هستند و هرچه غذاهای با کیفیت بالاتر پیدا کنید یا بخرید و داشته باشید میتوانید درصد بالاتری از افزایش قدرتها را برای کاراکتر خود داشته باشید.

(به خاطر بزرگی بازی، اگر نکته‌ای از قلم افتاده می‌توانید در بخش اصلی راهنمایی در بخش کامنت ذکر کنید تا اصلاح و به روز رسانی شود.)

دیگر راهنمایی‌های بازی Cyberpunk 2077 مراحل و راهنماییهای اصلی …

دیدگاه ها بسته شده است