راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Last Caress

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Last Caress

راهنمایی کامل مراحل بازی Cyberpunk 2077 (منوی اصلی)

ماموریت Last Caress :

این ماموریت بلافاصله بعد از ماموریت Nocturne Op55N1 و در پی بدست آوردن پایان دوم بازی یعنی The Devil بدست می‌آید. (توضیح کامل در مورد پایانهای مختلف بازی Cyberpunk 2077)

بعد از رسیدن به مقصد نگهبانی به پیش شما می‌آید و با شما صحبت می کند. اگر Body Attribute شما 10 یا بیشتر باید باشد Smash his Head in را انتخاب کنید که همان ابتدا او را از پیش رو بردارید. حال از ماشین پیاده شده اید و باید به درون ویلا نفوذ کنید. از این قسمت به بعد کاملا به سبک بازی شما بستگی دارد و می‌توانید از هر روشی که دوست دارید بازی را پیش ببرید اما سعی می‌کنیم روش سریعتر را برایتان توضیح دهیم.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Last Caress

یک ربات در جلوی شما وجود دارد که باید او را از پیش رو بردارید. ابتدا بدون اینکه دیده شوید، از طریق هک و انتخاب Short Circuit به او آسیب وارد کنید. دو بار یا بیشتر اینکار را بکنید تا بسته به توانایی‌های انتخابی شما نابود شود.(حتما در قسمت Intelligent  بخش Quick Hacking گزینه Subliminal Message را انتخاب کنید(دوبار ارتقا دهید) تا به صورت مخفی آسیب بیشتری به دشمنان در هنگام هک سریع وارد شود. در کل قسمت Quick Hacking قسمت جذاب و کاربردی در بازی است.)(برای اطلاعات بیشتر در این زمینه حتما راهنمای قسمت Operation System را بخوانید.) (برای اطلاعات بیشتر به راهنمای بخش مهارت‌ها(Characters) مراجعه کنید.)

بعد از نابودی ربات از سمت چپ به سمت جلو پیش‌روی کنید. قبل از اینکه جلو بروید با استفاده از تفنگ نشانه دار تک تیرانداز دشمن که روی پشت بام سمت چپ قرار دارد را از پیش رو بردارید. کمی جلوتر دشمنان زیادی به شما حمله میکنند آنها را بکشید تعدادشان کمی زیاد است، سلاح شات گان قوی برای درگیری‌های نزدیک بسیار کاربردیست، همینطور در استفاده از پک‌های سلامتی درنگ نکنید. (هرچند اگر کمی حوصله داشته باشید این بخش را نیز می‌توانید مخفیانه رد کنید.)بعد از کشتن دشمنان برداشتن لوت آنها و محیط در محوطه اصلی به سمت در جلویی ساختمان بروید.

کنار در اصلی ساختمان بایستید و بدون فکر وارد نشوید. بعد از باز کردن در شخصی با شمشیر به سمت شما حمله می‌کند. استفاده از شات گان مناسب می‌تواند آسیب زیادی به او از نزدیک وارد کند. سه نفر در ساختمان هستند که یکی از آنها در طبقه بالا وجود دارد قبل از ورود به ساختمان هر سه را بکشید تا Hanako با شما تماس بگیرد. بعد از تماس و صحبت با او از پله‌ها بالا بروید و با او در طبقه دوم ملاقات کنید. بعد از صحبت کوتاهی به دنبال او از ساختمان خارج شده و سوار ماشین پرنده شوید و کمی صبر کنید تا به مقصد برسید. بعد از رسیدن به مقصد از AV خارج شوید تا این ماموریت تمام شود و ماموریت Totalimmortal آغاز شود.

دیگر راهنمایی‌های بازی Cyberpunk 2077 مراحل و راهنماییهای اصلی …

آخرین مطالب به روز شده

دیدگاه ها بسته شده است