راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Transmission و Never Fade Away

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Transmission و Never Fade Away

راهنمایی کامل مراحل بازی Cyberpunk 2077 (منوی اصلی)

ماموریت Transmission :

(دیالوگ‌ها و انتخاب‌ها در این ماموریت هیچ تاثیری در داستان بازی ندارند اما طبق انتخابهای شما در مرحله I Walk The Line در انتهای این مرحله با شما رفتار می‌شود.)

در ابتدا به دنبال Brigitte بروید. بعد از اینکه به محل رسیدید با او صحبت کنید. (دیالوگ زرد برای پیش برد داستان، دیالوگهای آبی حرف‌ها و سوالات و صحبتهای اضافی) بعد از صحبت‌ها به دنبال او بروید و در آخر وارد وان یخ شوید. در اینجا ماموریت Never Fade Away را ادامه میدهیم. (در پایین همین صفحه است.)

بعد از انجام ماموریت Never Fade Away این ماموریت را ادامه میدهیم. با Brigitte صحبت کنید بعد blackball را لمس کنید تا Alt ظاهر شود و دموها را ببینید و با او صحبت کنید. (طبق انتخاب شما در آخر مرحله I Walk The Line دیالوگ‌ها ممکن است متفاوت باشد.) بعد از صحبتها از دستگاه خارج می‌شوید.

دو حالت وجود دارد اگر در ماموریت I Walk The Line حالت اول را طبق نوشته‌ها انتخاب کرده باشید پس همه کسانی که در اتاق بودند کشته شده‌اند. گزینه دوم همه سالم هستند و میتوانید راحت از ساختمان خارج شوید.

خوب فرض می‌کنیم شما گزینه اول را انتخاب کردید در این حالت باید از ساختمان فرار کنید. در اتاق لوت همه اجساد را بردارید و به اتاق بعدی بروید در اتاق بعدی می‌توانید با اکشن پیش بروید و یا مخفیانه عمل کنید کاملا به روش بازی شما بستگی دارد. دشمنان را بکشید یا بیهوش کنید و به سمت جلو و خارج ساختمان حرکت کنید. مراقب باشید و پشت دیوارها و پناهها مخفی شوید و به موقع شلیک کنید و جلو بروید.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Transmission

احتمال باگ: وقتی به در خروجی ساختمان رسیدید باید با باس بازی یعنی Placide مبارزه کنید. او شات گان و یک شمشیر دارد. مبارزه با او سخت نیست از او فاصله بگیرید و به او شلیک کنید از ستون‌ها برای پنهان شدن استفاده کنید. احتمالا یکی از باگهای بازی مبارزه با او میباشد چراکه در بالاترین درجه نیز چالش خاصی ندارد و او آسیب بسیار کمی به شما وارد میکند. در به روز رسانیهای بعدی بازی اگر در مبارزه با او تغییری ایجاد شد این بخش به روز می‌شود. بعد از کشتن او لوتش را بردارید و از در خارج شوید. بلافاصله بخشی از ماموریت Tapeworm آغاز میشود. (در ورژن 1.2 این باگ همچنان رفع نشده است!)


ماموریت Never Fade Away :

(دیالوگها و انتخابها در این ماموریت هیچ تاثیری در داستان بازی ندارند.)

به یک محیط پیکسلی عجیب وارد می‌شوید در آنجا با Brigitte صحبت کنید. (صحبتها تاثیری در داستان ندارند.) بعد از صحبت‌ها به سال 2013 و در نقش جانی سیلورهند می‌رویم. هنوز حالت پیکسلی دارید، کمی جلوتر میکروفون را بردارید تا دموی کوتاهی شروع شود. بعد از دیدن دمو کنترل او را در دست دارید. این مرحله کاملا خطی است و دیالوگ‌ها هیچ نقشی در داستان ندارند چراکه فقط در حال مرور خاطره جانی هستیم و نمی‌توانیم دخل و تصرفی در آن داشته باشیم. جلوی در با Kerry حرف بزنید و بعد داخل شوید. (دیالوگ زرد برای پیش برد داستان، دیالوگهای آبی حرفها و سوالات اضافی) بعد از اینکه داخل شدید در اینجا انتخاب‌ها فقط دیالوگها را تغییر می‌دهد. این بخش کاملا خطی است و نمی‌توانید چیزی را تغییر دهید. همینطور با Alt صحبت می‌کنید تا اینکه به بیرون از ساختمان می‌روید. در بیرون ساختمان عده‌ای به شما حمله می‌کنند دیالوگها تاثیری ندارد. اسلحه را بکشید و شلیک کنید ولی بعد از مدتی یکی از پشت جانی را زخمی می‌کند و دمویی شروع می‌شود.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Transmission

 بعد از دیدن دمو با شخصی به نام Milt روی تخت صحبت میکنید بعد با Thompson صحبت کنید. (دیالوگها تاثیری ندارند.)  بعد از صحبتها در یک کلوپ هستیم با افراد مختلف میتوانید در مورد محل Rogue سوال کنید. اما زیاد خودتان را خسته نکنید از متصدی بار بپرسید تا او به شما بگوید که در طبقه بالا میتوانید او را پیدا کنید.

 به طبقه بالا بروید در بالا با زن صحبت کنید بعد از کمک به زن به طبقه دوم کلوب بروید در اینجا با مردی که جلوی دری ایستاده صحبت کنید و وارد اتاق شوید و خود را به پیش Rogue برسانید. در حین صحبت با او دیالوگها هیچ تغییر در مسیر داستان این مرحله ندارند به ناگاه در حین صحبت گروهی به شما حمله می‌کنند. از اینجا با انتخاب آخرین دیالوگ اکشن شروع می‌شود همانطور که گفته شد کل این مرحله خطی است و باید دشمنان را بکشید و پیش بروید. بیشتر هدشات کنید تا با یک تیر دشمنان کشته شوند. در مسیر پیش بروید دو نفر جلوی در می‌آیند آنها را بکشید. دشمنان را به صورت کامل در این طبقه بکشید و به سمت طبقه پایین بروید.

در طبقه پایین پشت محلی مخفی شوید و شروع به کشتن دشمنان بکنید. (اگر خونتان کم شد چند ثانیه در پناه بمانید تا خونتان دوباره پر شود.) تفنگ جانی از پشت وسایل نیز به دشمنان آسیب میزند کافیست کلیک راست را فشار داده تا از نزدیک نشانه بگیرد و بعد با زدن کلیک چپ تیر از دیوار یا پناهی که دشمن قرار گرفته عبور می‌کند. دشمنان این طبقه را نیز بکشید و به سمت آسانسور بروید و دکمه اش را بزنید. سوار آسانسور شوید صبر کنید دو نفر همراهتان نیز داخل شوند و بعد به پارکینگ بروید. وقتی آسانسور ایستاد مسیر را به سمت بیرون ساختمان ادامه دهید. در جلوی در تعدادی دشمن قرار دارد کنار در پناه بگیرید و آنها را بکشید. مسیر را به سمت جلو ادامه دهید دشمنان بیشتری سر میرسند آنها را نیز بکشید تا به ماشین برسید و سوار آن شوید. چند ماشین شما را تعقیب میکنند. به ماشینها شلیک کنید تا منفجر شوند. بعد از اینکه آنها را متوقف کردید ماشین کمی جلوتر می ایستد. انتخاب این تاثیری در روند بازی ندارد.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Transmission

وارد ساختمانی شده‌اید، بعد از کشتن دشمنان در این طبقه منتظر بمانید تا در بعدی باز شود. در این بین تعدادی دشمن ظاهر می‌شود آنها را بکشید. بعد از باز شدن در به سمت جلو پیش بروید و دشمنان را بکشید. این بخش کمی بزرگ‌تر است و برخی دشمنان از طبقات بالا به سمت‌تان شلیک می‌کنند پس باید بیشتر مراقب باشید. بعد از کشتن دشمنان به سمت جلو بروید دو دشمن را بکشید به بخش بعدی که میرسید یک مسلسل از سقف بیرون می آید با شلیک آن را نابود کنید. بعد وارد اتاق بعدی شوید و از پله‌ها بالا بروید.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Transmission و Never Fade Away

دشمن‌ها در این بخش زیاد هستند پس باید مراقب باشید پشت وسایل مخفی شوید و به موقع شلیک کنید. دو مسلسل نیز در این اتاق وجود دارد آنها را نیز نابود کنید. بعد از کشتن دشمنان و نابودی مسلسلها به سمت در مشخص شده بروید. جانی سعی می‌کند در را باز کند ولی نمیتواند اما Thompson روی در بمب میگذارد کمی فاصله بگیرید و با شلیک به بمب در را منفجر کنید. وارد اتاق بعدی شوید در اتاق بعدی مراقب باشید دشمنان از طبقه بالا به سمتتان شلیک می کنند. و باید Akira را بکشید. خون او بسیار کم است اما تیرهای او مرگبار است. پشت وسایل بمانید و به موقع شلیک کنید خیلی زود دشمنان را شکست خواهید داد. بعد از کشتن دشمنان وارد اتاق شوید تا Alt را نجات دهید. در را باز کنید تا دمو شروع شود. بعد از دیدن صحنه‌ها و صحبت با جانی(دیالوگ زرد برای پیش برد داستان، دیالوگهای آبی حرفها و سوالات و صحبتهای اضافی) که تاثیری در روند بازی ندارد، مرحله تمام میشود و باید ادامه ماموریت Transmission را بروید.

دیگر راهنمایی‌های بازی Cyberpunk 2077 مراحل و راهنماییهای اصلی …

آخرین راهنمایی‌ها

آخرین مطالب سایت

دیدگاه ها بسته شده است