راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Pick up

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Pick up

راهنمایی کامل مراحل بازی Cyberpunk 2077 (منوی اصلی)

ماموریت Pick up:

(این ماموریت دارای انتخاب‌های زیادیست و انتخاب‌های شما پایانهای مختلفی را برایتان برای این ماموریت به ارمغان می‌آورد که به همه آنها در این راهنمایی پرداخته‌ایم.)

این ماموریت را به چند طریق مختلف می‌توانید انجام دهید که در زیر به همه آنها اشاره شده است.

1. با Meredith ملاقات کنید >> او به شما چیپ پول حاوی ویروس می‌دهد قبول کنید>> در زمان معامله با چیپ ویروسی پول را پرداخت کنید تا درگیری شروع شود >>در ادامه باید گروه Maelstorm شکست دهید. >> پایان ماموریت Meredith ظاهر می‌شود. (ماموریتی کوتاه اضافه با Meredith خواهید داشت.)

2. با Meredith ملاقات کنید >> او به شما چیپ پول حاوی ویروس می‌دهد قبول کنید>> در زمان معامله در هنگام دیالوگها Royce را بکشید یا از همان ابتدا درگیری را شروع کنید >>در ادامه باید گروه Maelstorm شکست دهید >> پایان ماموریت Meredith ظاهر می‌شود. (ماموریتی کوتاه اضافه با Meredith خواهید داشت.)

3. با Meredith ملاقات کنید >> او به شما چیپ پول حاوی ویروس میدهد قبول کنید>> در زمان معامله با چیپ ویروسی پول را پرداخت نکنید >> باید 10000 پول خودتان را بدهید>>در ادامه باید گروه Militech شکست دهید. >> پایان ماموریت Anthony ظاهر می‌شود.

 4. با Meredith ملاقات کنید >> او به شما چیپ پول حاوی ویروس میدهد اما قبول نکنید>> در زمان معامله اسرار کنید که قبلا پول پرداخت شده >>در ادامه باید گروه Maelstorm شکست دهید. >> پایان ماموریت Anthony ظاهر میشود.

 5. با Meredith ملاقات نکنید >>مستقیم به پیش جکی و بعد قرار ملاقات بروید>> در زمان معامله اسرار کنید که قبلا پول پرداخت شده >>در ادامه باید گروه Maelstorm  شکست دهید. >> پایان ماموریت کسی ظاهر نمیشود.

6. (روش مسالمت آمیز و بدون درگیری) با Meredith ملاقات نکنید >>مستقیم به پیش جکی و بعد قرار ملاقات بروید>>در زمان معامله 10000 پول پرداخت کنید >>بدون درگیری میتوانید ساختمان را ترک کنید >> پایان ماموریت کسی ظاهر نمی‌شود.

بهترین روش اولی یا دومی است ولی باز به خودتان بستگی دارد چرا که تاثیری روی ادامه داستان و پایان بازی ندارد.

راهنمایی روش اول یا دوم: (روش پیشنهادی)

برای قرار گذاشتن اول T را بزنید و با Meredith Stout تماس بگیرید و با او صحبت کنید تا محل قرار را مشخص کنید. محلی در نقشه مشخص می‌شود به آنجا بروید و با زن ملاقات کنید. دو انتخاب دارید که پول را بگیرید یا نگیرید. جلوتر متوجه می‌شود پول ویروسیست، پول را بگیرید. (می‌توانید در بخش shard پول را هک کنید تا پی به رازش ببرید ولی اگر می‌خواهید در آخر مرحله Meredith ظاهر شود اینکار را نکنید و بگذارید مرد چیپست ویروسی را اجرا کند)

دیگر نکات: در هنگام ملاقات با زن اگر جواب‌های سوال او را به موقع ندهید (به جز سوال اولی) کشته می‌شوید.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Pick up

بعد از صحبت و انتخاب رویکرد به همراه جکی به سمت محل مشخص شده پیش بروید. از دستگاه برای ارتباط استفاده کنید و وارد شوید. مسیر را به سمت بالای پله‌ها و محل مشخص شده ادامه دهید. حال سوار آسانسور شده و به طبقه بالا بروید.  بعد از صحبت‌های اولیه روی مبل بنشینید تا صحبت‌ها آغاز شود. در اینجا جکی را آرام کنید تا بنشیند یا میتوانید با افراد Maelstorm درگیر شوید. اما اگر میخواهید باس فایت آخر این ماموریت را نیز انجام ندهید بهتر است بگذارید معامله پیش برود تا Royce سر و کله‌اش پیدا شود. پس درگیر نشوید و وسیله را از مرد بگیرید و استفاده کنید وقتی سر و کله‌ی Royce پیدا شد میتوانید او را بکشید. اگر او را بکشید در انتهای ماموریت به عنوان باس ظاهر نخواهد شد!

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Pick up

بعد از کشتن Royce دیگر اعضای Maelstorm به شما حمله می‌کنند. پشت مبل پناه بگیرید و همه افراد درون اتاق را بکشید بعد از کشتن دشمنان Flathead را از درون کیف بردارید. لوت‌ محیط را بردارید و از اتاقی که Royce بیرون آمده لوت‌های درون اتاق را بردارید. (مخصوصا صندوق) حال از نبردبان گوشه سمت راست اتاق بالا بروید. در زرد را بازکنید و داخل شوید از جعبه ها بالا بروید و خود را به طبقه بالا برسانید. در آنجا دکمه را بزنید تا در باز شود و بعد به سمت علامت مشخص شده بروید. (عکس بالا)

از نبردبان پایین بروید و مسیر را ادامه دهید. به محلی میرسید که چندین تن از دشمنان در آنجا حضور دارند. می‌توانید با شلیک گلوله شروع به کشتن دشمنان بکشید و به سمت محل مشخص شده پیش بروید یا اینکه به شکل مخفیانه آنها را از پیشرو بردارید. اول فردی که در پایین پله‌ها در حال گشت زنی است را بیهوش کنید و بعد به سراغ بقیه بروید در کل دو اتاق را پاکسازی کنید. (مراقب دوربین‌ها نیز باشید و آنها را خاموش کنید)

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Pick up

بعد از پاکسازی هر دو بخش می‌توانید فردی به نام Brick را آزاد کنید برای اینکار اول به اتاق سمت راست دری که در بالا مشخص است بروید روی پنل دوم سمت راست لب‌تاب را باز کنید و استفاده کنید و در پیام‌ها آخرین پیام only you guys know را باز کنید تا رمز در را متوجه شوید. حال به سمت در بروید و رمز 9691 را وارد کنید و در را باز کنید. مراقب باشید یک مین روی بدن او قرار دارد یا می‌توانید مین را هک کنید یا از کار بیندازید یا میتوانید در همان اتاقی که لب‌تاب وجود داشت سمت چپ چاشنی را پیدا کنید و مین را از کار بیندازید. در هر صورت بعد از، از کار انداختن مین با Brick صحبت کنید.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Pick up

حال مسیر را به سمت علامت مشخص شده ادامه دهید. چندین دشمن در اتاق دیگر منتظر شما هستند آنها را بکشید و پیش بروید. ولی به شکل مخفیانه میتوانید این قسمت را بگذرانید. در را باز کنید در سمت چپ بالا مراقب دوربین باشید و با زدن Turn off آن را خاموش کنید. آرام از سمت راست جلو بروید مراقب مردی که در حال نگهبانی است باشید و در زمان مناسب که پشتش به شما بود او را بیهوش کنید. آن طرف اتاق یک دوربین دیگر نیز وجود دارد قبل از اینکه بخواهید کار دیگری بکنید آن را خاموش کنید. حال میتوانید به وسط بروید زنی در سمت راست محوطه است او را بیهوش کنید. (عکس بالا) سه نفر دیگر در اتاق حضور دارند. حال میتوانید سه نفر دیگر را نیز بیهوش کنید(یا بکشید) و به اتاق دیگر و به سمت علامت مشخص شده بروید. (طبقه بالا)

مسیر را ادامه دهید (لوت‌های مسیر را بردارید) تا به مردی تنها در اتاق میرسید آرام از پشت او را بیهوش کنید، مراقب دوربین باشید و آن را نیز سریع خاموش کنید. در اتاق بعدی پنج مرد حضور دارند میتوانید با روش مخفیانه یا اکشن آنها را از پیش رو بردارید. فرقی نمیکند و تاثیری در بازی نمی‌گذارد. آنها را از پیش رو بردارید و به سمت محل مشخص شده پیش بروید. دشمنان را بکشید از این اتاق بگذرید و دو دشمن دیگر در اتاق بعدی را نیز بکشید از پله‌ها بالا بروید و به سمت محل مشخص شده حرکت کنید.

مبارزه با  Simon “Royce” Randall :

حال وارد اتاق شوید در اینجا اگر Royce را کشته باشید بدون هیچ مشکلی میتوانید از طرف دیگر اتاق خارج شوید و با Meredith ملاقات کنید و ماموریت تمام میشود. اما اگر Royce را نکشته باشید دو روش پیش پای شماست یا به صورت مخفی از دست او فرار کنید که کار سختی نیست. پشت اولین جعبه‌ها پنهان شوید و آرام از سمت راست به سمت جعبه‌های دیگر پناه بگیرید و به سمت محل مشخص شده که در خروج است بروید. فقط باید مراقب یک مرد که نگهبانی میدهد باشید و وقتی از جلوی در کنار رفت و پشتش به شما بود از در خارج شوید و ماموریت تمام می‌شود.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت Pick up

اما اگر به دنبال چالش هستید و دوست داشتید می‌توانید با Royce مبارزه کنید. در این صورت ابتدا مردی که همراه او است را بکشید که مزاحمتی برایتان درست نکند. مهارتهای او: 1. او گارد میگیرد و به سمتتان لیزر میفرستد. 2. با سپرش جلوی تیرهایتان را میگیرد. 3. به شکل ناگهانی به شما یورش می آورد و حمله میکند. … باید بسیار مراقب باشید اگر به شما نزدیک شد از دستش فرار کنید و در جای مناسب پناه بگرید و شروع به شلیک کردن به او کنید.

همیشه باید پشت جعبه‌ها پناه بگیرید و به موقع به او شلیک کنید. اگر نزدیک بود از شات گان و اگر فاصله‌اش دورتر بود از مسلسل یا کلت استفاده کنید. وقتی سپرش را بالا آورد به سرش شلیک کنید با شلیک به سپر فقط تیرتان را هدر می‌دهید. در اطراف میدان مبارزه تیرهایی وجود دارد که می‌توانید آنها را بردارید. وقتی خونتان کم شد فرار کنید و از شفا دهنده با X استفاده کنید. وقتی خونش کم شد باید بسیار مراقب باشید تیرهایی میزند که حتی پشت جعبه‌ها نیز به شما برخورد می‌کند باید از جلوی تیرها کنار بروید و به او شلیک کنید. بعد از کشتن Simon “Royce” Randall از اتاق خارج شوید بعد از دمو و صحبت‌ها که تاثیری در روند بازی ندارند و زنگ زدن به Dex ماموریت تمام میشود.

دیگر راهنمایی‌های بازی Cyberpunk 2077 مراحل و راهنماییهای اصلی …

دیدگاه ها بسته شده است