راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت I Walk The Line

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت I Walk The Line

راهنمایی کامل مراحل بازی Cyberpunk 2077 (منوی اصلی)

ماموریت I Walk The Line :

(دیالوگهای مختلف تاثیری در داستان ندارد اما دیالوگ نهایی که در راهنمایی آمده باعث ایجاد تنش بین شما و Placide میشود.)

از هتل Botty خارج شوید. بعد از خارج شدن به سمت محل مشخص شده در نقشه بروید. بعد از اینکه به محل رسیدید با دو مرد صحبت کنید. صحبت‌ها تاثیری در داستان بازی ندارند. بعد از صحبت کردن محل دیگری در نقشه مشخص شده به آنجا بروید.

نکته: برای تاثیر بیشتر و راحتی خودتان بهتر است پرش دوتایی را برای خود آزاد کنید تا راحتر بتوانید به قسمت‌های مختلف نقشه در مراحل دسترسی پیدا کنید. (برای اینکار در بخش CyberWare در قسمت Leg از Reinforced Tendons استفاده کنید، به پیش Ripperdoc سراسر نقشه بروید و اینکار را انجام دهید.) (برای اطلاعات بیشتر به راهنمای بخش مهارت‌ها(Characters) مراجعه کنید.)

وقتی به محل رسیدید سه نفر کنار ون مشکی ایستاده‌اند احتیاج به درگیر شدن با آنها نیست فقط خیلی آهسته از سمت راست یا چپ آنها جلو بروید و آنها را رد کنید.  ولی تا قبل از اینکه به ساختمان اصلی برسید میتوانید دشمنان را بکشید و دشمنان داخل ساختمان اصلی متوجه حضور شما نخواهند شد. پس میتوانید از همین جا درگیری را شروع کنید یا به صورت مخفیانه پیش بروید بسته به روش بازی خود شما دارد. در هر صورت یا به صورت مخفیانه یا درگیری به سمت علامت مشخص شده بروید و خود را به ساختمان برسانید.

وقتی به ساختمان رسیدید، وارد ساختمان شوید. لوت محیط را بردارید از روی جعبه‌های آنجا بالا بروید و خود را به محل مشخص شده که در بالاست برسانید. در اینجا برای پیش رفتن و باز کردن در باید Technical Ability شما باید 10 باشد.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت I Walk The Line

در را باز کنید و داخل شوید(حالت نیم خیر شوید چراکه به شکل مخفیانه پیش میرویم) لوت محیط را بردارید و از پله ها بالا بروید. از در خارج شوید و به سمت چپ مسیر را جلو بروید وقتی به محیط باز رسیدید مراقب باشید به پایین نروید باید از سمت راست مسیر را در بالا پیش بروید در اینجا دشمنی که روبیتان است را بیهوش کنید.(عکس بالا) (محیط بازی بزرگ است میتوانید لوتهای سمت راست محیط را بردارید در آنجا نگهبانی نیز وجود ندارد.) در همان مسیری که بودید. جلوتر دشمن دیگری وجود دارد. او را نیز از پشت بگیرید و بیهوش کنید. مسیر را تا انتهای مینی مپ پیش بروید و از سمت چپ به پایین بپرید.(طبقه پایین)

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت I Walk The Line

حال سمت راست شما دشمنی نشسته به آرامی به پشتش بروید و او را دور از چشم دیگران بیهوش کنید. طبق عکس بالا محل ون را پیدا خواهید کرد از سمت راست و بدون دیده شدن پشتش بروید.(اصلا احتیاج به درگیری نیست.) لوت محیط را بردارید و به سمت ون بروید و در آنجا Jack In کنید. بعد از بدست آوردن اطلاعات محل دیگری در نقشه مشخص می‌شود. به سمت محل بروید دقیقا کنار ون در بسته ای وجود دارد(سمت راست) اگر Body Attribute شما 10 یا بیشتر است می‌توانید در ورودی را به زور باز کنید. در را باز می‌کنیم و داخل می‌شویم. اول لوت محیط را بردارید و بعد مسیر را به سمت محل مشخص شده در نقشه ادامه دهید.

مبارزه با مینی باس نام Matilda K.Rose:

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت I Walk The Line

در طبقه بالا مردی را خواهید دید که یک مینی باس است. می‌توانید با او بجنگید پشت ستونی مخفی شوید و به صورتی که متوجه حضور شما نشود Tab را فشار دهید تا منوی هک ظاهر شود و Short Circuit را انتخاب کنید تا آسیب جدی ببیند. باسی با نام Matilda K.Rose به شما نزدیک می‌شود و دمیج زیادی وارد میکند سعی کنید از شات گان قوی استفاده کنید به او ضربه بزنید و بعد فاصله خود را با او حفظ کنید. به او شلیک کنید و با سرعت از او دور شوید دور بزنید و باز به او شلیک کنید. نگذارید به شما نزدیک شود و گرنه با تنه شما را به زمین میزند و خون زیادی از شما میگیرد. مبارزه سختی نخواهد بود دور میدان بچرخید تیر بزنید فاصله بگیرید و دوباره شلیک کنید تا کشته شود. بعد از شکست دادن او لوتش را بردارید و به سمت محل مشخص شده بروید. (در طول نبرد نیز باز میتوانید با Short Circuit او را هک کنید و هم جلوی حرکتش را بگیرید و هم اینکه خون زیادی از او ببرید.)

رفع باگ: در آپدیت 1.2 این باس به طور کامل چالش برانگیز شده است! تغییرات جدید: 1. ضربات او مرگبار است و با یکی دو ضرب در بالاترین درجه سختی شما را می‌کشد. 2. در طول مبارزه او دائما در حال Heal کردن جانش است که شما را ترغیب می‌کند زودتر او را بکشید. برای غیر فعال کردن حالت heal اول او را هک کنید و بعد با شمشیر به سراغش بروید تا خیلی زود او را شکست دهید.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت I Walk The Line

وقتی جلوتر بروید به سالن سینما می‌رسید. از سالن بگذرید و به سمت محل مشخص شده بروید. وارد اتاق شوید تا با Netwatch Agent صحبت کنید. در اینجا دو انتخاب پیش روی شماست. حال اول اینکه گزینه‌های اول را انتخاب کنید.(از دیالوگهای عکس بالا که آخرین سری دیالوگ است.) (دیالوگهایی که عکس مشت کنارش است را انتخاب نکنید.) در این صورت با او صحبت(او زنده می‌ماند.) میکنید و واقعیت‌هایی را متوجه می‌شوید. در این صورت باعث می‌شود در مرحله بعد یعنی Transmission گروه Voodoo Boys برعلیه شما شوند و با شما بجنگند و به عنوان باس نهایی این مرحله باید با Placide بجنگید. حالت دوم اینکه گزینه دوم (یا دیالوگهایی که عکس مشت کنارش است) را انتخاب کنید و در این صورت Netwatch Agent را می‌کشید و در مرحله Transmission با حالت صلح آمیز مرحله را به پایان خواهید رساند. انتخاب با شماست و نتیجه این انتخاب در مرحله بعدی به شکل خشونت آمیز یا صلح آمیز نشان داده خواهد شد! (در کل در طول صحبت با او هر موقع که خواستید می‌توانید دست به خشونت بزنید پس کاملا به خودتان بستگی دارد.)

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت I Walk The Line

در صورتی که حالت اول را رفتید Chip را از Netwatch Agent بگیرید. حال بعد از صحبت‌های کوتاهی از محل خارج شوید و به سمت محل مشخص شده مسیر رو به رویتان را پیش بروید. بعد از اینکه از محل بیرون آمدید پول خوبی بدست می آورید و Placide با شما تماس خواهد گرفت. بعد از صحبت با او به سمت محل مشخص شده بروید افرادی میخواهند شما را به محل برسانند یا میتوانید با آنها بروید یا خودتان بروید. (فرقی ندارد.) بهتر است با آنها بروید تا به سرعت به محل برسید. کمی جلوتر با Placide صحبت کنید ( اگر حالت اول را انجام داده باشید او از دست شما بسیار عصبانیست.) (دیالوگها تاثیری در روند بازی ندارند.) بعد از صحبت با Brigitte صحبت کنید. (دیالوگ زرد برای پیش برد داستان، دیالوگهای آبی حرفها و سوالات اضافی) اگر می‌خواهید مرحله ادامه پیدا کند اجازه دسترسی به Chip را به او بدهید. در این صورت این مرحله تمام می شود و بلافاصله مرحله Transmission آغاز شود.

دیگر راهنمایی‌های بازی Cyberpunk 2077 مراحل و راهنماییهای اصلی …

دیدگاه ها بسته شده است