راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت I Walk The Line

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت I Walk The Line

راهنمایی کامل مراحل بازی Cyberpunk 2077 (منوی اصلی)

ماموریت I Walk The Line :

(دیالوگهای مختلف تاثیری در داستان ندارد اما دیالوگ نهایی که در راهنمایی آمده باعث ایجاد تنش بین شما و Placide میشود.)

سوار آسانسور شده و از هتل خارج شوید و به سمت محل مشخص شده در نقشه بروید. بعد از اینکه به محل رسیدید با دو مرد صحبت کنید. صحبت‌ها تاثیری در داستان بازی ندارند. بعد از صحبت کردن محل دیگری در نقشه مشخص شده به آنجا بروید.

نکته: برای تاثیر بیشتر و راحتی خودتان بهتر است پرش دوتایی را برای خود آزاد کنید تا راحت‌تر بتوانید به قسمت‌های مختلف نقشه در مراحل دسترسی پیدا کنید. (برای اینکار در بخش CyberWare در قسمت Leg از Reinforced Tendons استفاده کنید، به پیش Ripperdoc سراسر نقشه بروید و اینکار را انجام دهید.) (برای اطلاعات بیشتر به راهنمای بخش مهارت‌ها(Characters) مراجعه کنید.)

وقتی به محل رسیدید سه نفر کنار ون مشکی ایستاده‌اند احتیاج به درگیر شدن با آنها نیست فقط خیلی آهسته از سمت راست یا چپ آنها جلو بروید و آنها را رد کنید. ولی تا قبل از اینکه به ساختمان اصلی برسید می‌توانید دشمنان را بکشید و دشمنان داخل ساختمان اصلی متوجه حضور شما نخواهند شد. پس میتوانید از همین جا درگیری را شروع کنید یا به صورت مخفیانه پیش بروید بسته به روش بازی خود شما دارد. در هر صورت یا به صورت مخفیانه یا درگیری به سمت علامت مشخص شده بروید و خود را به ساختمان برسانید.

وقتی به ساختمان رسیدید، از طریق شکاف وارد شوید و از روی جعبه‌های آنجا بالا بروید و خود را به محل مشخص شده که در بالاست برسانید. در اینجا برای پیش رفتن و باز کردن در سمت راست باید Technical Ability شما بالا باشد. (یا اینکه اگر عاشق خطر هستید به دل دشمنانی که در حال تمرین مشت زنی هستند بزنید و همه را بکشید! با اینکار ده‌ها دشمن دیگر در سمت دیگر ساختمان نیز به سمتتان یورش می‌آورند و باید همه را بکشید که کار سختی است البته نشدنی نیست! باز به سبک بازی خودتان بستگی دارد که می‌خواهید چه روشی را بروید.) (در دفعه‌ی دومی که بازی را در ورژن ۲ انجام دادم همه را کشتم چون سبک بازیم اصلا مخفی‌‌کاری نبود پس کشتن همه در بالاترین درجه سختی شدنی است)

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت I Walk The Line

در را باز کنید و داخل شوید (حالت نیم خیر شوید چراکه به شکل مخفیانه پیش میرویم) لوت محیط را بردارید و از پله‌ها بالا بروید. از در خارج شوید و به سمت چپ مسیر را جلو بروید وقتی به محیط باز رسیدید مراقب باشید به پایین نروید باید از سمت راست مسیر را در بالا پیش بروید در اینجا دشمنی که روبرویتان است را بیهوش کنید.(عکس بالا) در همان مسیری که بودید. جلوتر دشمن دیگری وجود دارد. او را نیز از پشت بگیرید و بیهوش کنید. مسیر را تا انتهای مینی مپ پیش بروید و از سمت چپ به پایین بپرید. (طبقه پایین)

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت I Walk The Line

حال سمت راست شما دشمنی نشسته به آرامی به پشتش بروید و او را دور از چشم دیگران بیهوش کنید. طبق عکس بالا محل ون را پیدا خواهید کرد از سمت راست و بدون دیده شدن پشتش بروید.(اصلا احتیاج به درگیری نیست.) لوت محیط را بردارید و به سمت ون بروید و در آنجا Jack In کنید. بعد از بدست آوردن اطلاعات محل دیگری در نقشه مشخص می‌شود. به سمت محل بروید دقیقا کنار ون در بسته ای وجود دارد (سمت راست) اگر Body Attribute شما 19 یا بیشتر است می‌توانید در ورودی را به زور باز کنید. در را باز می‌کنیم و داخل می‌شویم. اول لوت محیط را بردارید و بعد مسیر را به سمت محل مشخص شده در نقشه ادامه دهید.

مبارزه با Matilda K.Rose (اختیاری)

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت I Walk The Line

به یکی از باس‌های جذاب و بسیار سخت بازی می‌رسیم. پیشنهاد می‌شود اگر لولتان پایین است و قدرتمند نشدید به هیچ عنوان مزاحم این باس نشوید! (در بالاترین درجه سختی منظورمان است) در ابتدای این مبارزه باید به شکل مخفیانه پیش بروید و اسلحه او را بردارید. اگر Matilda K.Rose سلاحش را به دست بگیرد تقریبا کشتنش غیرممکن می‌شود! پس یادتان باشد اول باید سلاحش را بردارید. روش دیگر اینکه اصلا با او رو به رو نشوید و سلاح را بردارید و مخفیانه فرار کنید! ولی خوب اگر مثل ما عاشق چالش هستید با او مبارزه کنید. پس به شکل نیم خیز از سمت چپ اتاق به آرامی به انتهایش بروید و از روی زمین پتک Sasquatch’s Hammer که در عکس بالا نیز مشخص است را بردارید. این پتک Iconic و طلایی است و ویژگی‌های خاصی دارد که هیچ سلاح دیگری در بازی ندارد. اگر می‌خواهید Build خاصی در بازی طبق سبک بازیتان بسازید باید طبق سلاح‌های مختلف Iconic بازی اینکار را انجام دهید.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت I Walk The Line

حال که سلاح Matilda را برداشتیم پس دیگر از ضربات بسیار مرگبار او خبری نیست حال می‌توانیم او را بکشیم! اما او به شکل عجیبی خونش را پر می‌کند پس اول باید این ویژگی شومش را از بین ببریم. برای اینکار باید به کمرش و محلی که در عکس بالا مشخص کردم ضربه بزنید. می‌توانید با شمشیر یا تفنگ اینکار را بکنید ولی شمشیر یا پتکی که تازه برداشتید بهتر است ولی باز به سبک بازی خودتان بستگی دارد. اول چندین ضربه به این قسمت از بدنش وارد کنید تا این قطعه از بین برود و از کار بیفتد. (قطعه پشتش که خاموش شود، او چندین مشت به زمین به حالت عصبانی می‌کوبد) حال که از شر پر کردن خون دائمی‌اش خلاص شدیم باید به سراغش بروید. اگر می‌خواهید از تفنگ استفاده کنید فاصله خود را با او حفظ کنید و به سرش یا همان کمرش اگر توانستید شلیک کنید تا سریع خونش کم شود. اگر از کاتانا یا پتک استفاده می‌کنید یا مثلا از شاتگان به او نزدیک شوید و به سر و پشتش ضربه بزنید تا خونش حسابی کم شود.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت I Walk The Line

همینطور مبارزه با او را ادامه دهید و به او از دور و نزدیک ضربه بزنید تا به زمین بیفتد و بتوانید لوتش را بردارید. در آخر می‌توانید او را نکشید یا تیر خلاص را نیز به او بزنید در کل تاثیری ندارد.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت I Walk The Line

وقتی جلوتر بروید به سالن سینما می‌رسید. از سالن بگذرید و به سمت محل مشخص شده بروید. وارد اتاق شوید تا با Netwatch Agent صحبت کنید. در اینجا دو انتخاب پیش روی شماست. حالت اول اینکه گزینه‌های اول را انتخاب کنید. (از دیالوگهای عکس بالا که آخرین سری دیالوگ است.) (دیالوگهایی که عکس مشت کنارش است را انتخاب نکنید.) در این صورت با او صحبت(او زنده می‌ماند.) می‌کنید و واقعیت‌هایی را متوجه می‌شوید. در این صورت باعث می‌شود در مرحله بعد یعنی Transmission گروه Voodoo Boys برعلیه شما شوند و با شما بجنگند و به عنوان باس نهایی این مرحله باید با Placide بجنگید. حالت دوم اینکه گزینه دوم (یا دیالوگهایی که عکس مشت کنارش است) را انتخاب کنید و در این صورت Netwatch Agent را می‌کشید و در مرحله Transmission با حالت صلح آمیز مرحله را به پایان خواهید رساند. انتخاب با شماست و نتیجه این انتخاب در مرحله بعدی به شکل خشونت آمیز یا صلح آمیز نشان داده خواهد شد! (در کل در طول صحبت با او هر موقع که خواستید می‌توانید دست به خشونت بزنید پس کاملا به خودتان بستگی دارد.)

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 / ماموریت I Walk The Line

در صورتی که حالت اول را رفتید Chip را از Netwatch Agent بگیرید. حال بعد از صحبت‌های کوتاهی از محل خارج شوید و به سمت محل مشخص شده مسیر رو به رویتان را پیش بروید. بعد از اینکه از محل بیرون آمدید پول خوبی بدست می آورید و Placide با شما تماس خواهد گرفت. بعد از صحبت با او به سمت محل مشخص شده بروید افرادی میخواهند شما را به محل برسانند یا میتوانید با آنها بروید یا خودتان بروید. (فرقی ندارد.) بهتر است با آنها بروید تا به سرعت به محل برسید. کمی جلوتر با Placide صحبت کنید (دیالوگهای این بخش تاثیری در روند بازی ندارند.) در آخر با Brigitte صحبت کنید. (دیالوگ زرد برای پیش برد داستان، دیالوگهای آبی حرفها و سوالات اضافی) اگر می‌خواهید مرحله ادامه پیدا کند اجازه دسترسی به Chip را به او بدهید. (گزینه دوم و در آخر گزینه اول) در این صورت این مرحله تمام می‌شود و بلافاصله مرحله Transmission آغاز خواهد شد.

دیگر راهنمایی‌های بازی Cyberpunk 2077 مراحل و راهنماییهای اصلی …

دیدگاه ها بسته شده است